Аристократка-тунеядка• 23 октября 2023

Любителі фантазувати, придумувати собі світи які в вас зараз фантазії?

У мене останнім часом банальна - чоловік, який мене просто обіймає і говорить, що все буде добре ) І я знаю, що він в мене закоханий. Оце я під таке засипаю )
Grga• 23 октября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Малиновые драконы летят в водяных пространствах ледяного космоса, пересекая и ныряя в новые галактики. Они знают что где то есть начало и конец, но оберегают эту тайну от всех разумов и неразумов пространства квантовой реальности.
Кайф! Вчора їла малиновий тарт добрезний, це був натяк))

Леннон_Жив!• 23 октября 2023
Ответ дляНевидимка
Давно вже нічого немає, пустка у душі. Тільки мрії про швидку смерть без страждань, а не мучитися стільки.
Ви не одні!
Болтушка Му• 23 октября 2023
Ответ дляНевидимка
Ні, просто дістало.
Знайте, що є ще така людина. Ви не одна чекаєте.
Вельшановна• 23 октября 2023
В мене зараз одна фантазія - Україна без війни і нема сосії на мапі світу.
Я шалунья• 23 октября 2023
Ответ дляБла бла бла
Вас, что ли? Станция утешения?
Я не по этим делам
Корсет_на_шурупах• 24 октября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
А я думала я такая одна!
Я часто когда не могу уснуть, представляю белых и черных птиц с головами людей, которые ... примерно всё то что вы написали о драконах

Вы никогда не думали написать книгу?
СкрипяСердцем• 24 октября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А я думала я такая одна!

Вы никогда не думали написать книгу?
Думала, но я фанат Роулинг, а на ее фоне как то не решусь:)
Леннон_Жив!• 24 октября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Можна фанфік