Пиши-пропало• 24 октября 2023

Питання про інстаграм. Дуже потрібна порада)

Сталось так, що один з моїх фейкових акаунтів у інстаграмі заблокували, відповідно заблокувався і мій основний, власний, який я веду. Це настільки я зрозуміла зі складеної ситуації, бо акаунти ж пов´язані. Я вже видалила три фейкові акаунти, але це ще у процесі. Проте я залишаюсь і надалі заблокованою, що робити у цьому випадку?
Показушница• 24 октября 2023
Ого...что-то часто начали блокировать аккаунты... каждый день по несколько тем только здесь...и так на просторах интернета последнюю неделю много встречаю ,что блокируют инстаграмм...интересно,но с чем жто связано

Пупс• 24 октября 2023
У мене заблокували теж Хоч був один.
Інший створити теж не можу.
Рашисти кляті
Пупс• 24 октября 2023
А фб. заблочив фото знайомої за слово ’ чубчик’))
Админко• 24 октября 2023
Ответ дляПупс
У мене заблокували теж Хоч був один.
Інший створити теж не можу.
Рашисти кляті
клятый путин, уже и цукерберга за яйца держит ))))
автор Пиши-пропало • 24 октября 2023
Ответ дляПоказушница
Ні, це мені заблокувала фейковий акаунт сама людина, тобто він у неї заблокований,відповідно і мій основний теж, бо вони пов´язані На жаль, я не добре пояснила, лиш тепер бачу(