Дайте вподобайок• 24 октября 2023

Які риси характеру треба мати, щоб любили та поважали?

А я женатая• 24 октября 2023
Надо себя любить и уважать в первую очередь, всем не угодишь.
автор Дайте вподобайок • 24 октября 2023
Дайте мені вподобайок
Вероятненько• 24 октября 2023
Мільйон доларів чи євро і тебе будуть і поважати і любити.
ГейТуда• 24 октября 2023
Много денег, прям много денег!
Ответ дляВероятненько
Треба його роздати оточуючим?
Який час після того, як роздаш мільйон, будуть ще поважати та любити?
5cmhybyna• 24 октября 2023
бути нарцисистською скотиною, спати з чоловіками, міняти їх як шкарпетки
Единорог_помог• 24 октября 2023
Наверное единственную черту характера нужно иметь - уметь быть собой. Фальшь люди сразу чувствуют и фальшь людям не нравится подсознательно. Так как это означает опасность
Ворую вкусняшки• 24 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
прям ждала ваш комментарий
Хочу барабульки• 24 октября 2023
Навіщо? Якщо думаєте, що вам від цього буде добре, ви глибоко помиляєтеся.
чир• 24 октября 2023
Берите пример с Ким Чен Ына, его все граждане СК любят и поважают.
Ответ дляХочу барабульки
Це краще, чим коли не люблять, не поважають та ображають усі(
Ответ длячир
Важко брати приклад, не ті вводні умови.
Единорог_помог• 24 октября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Что значит не любят? В этом мире вообще мало кто кого любит. Вы хотите нереального.
Дадосвидания• 24 октября 2023
Вот для меня эти черты- загадка.
Я могу визжать, как резанная и материться, как сапожник, когда мои сотрудники косячат...
Я понятия не имею, почему они не обижаются на меня и при всем этом- любят меня.
Госпожа_тамагочи• 24 октября 2023
Ответ дляДадосвидания
Вот для меня эти черты- загадка.
Так а що на й*бнуту ображатися. Тільки собі нерви псувати.
З вами скоріше за все треба кивати гривою ´да, мама, да´
Без образів• 24 октября 2023
быть единицей, при этом не носить корону и быть открытой. В отношениях + не выносить мозг
Дадосвидания• 24 октября 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи

Со мной можно и нужно спорить, отстаивая свое мнение, аргументируя его.
Госпожа_тамагочи• 24 октября 2023
Ответ дляДадосвидания

Для чого, взагалі, сперечатися з людиною, яка вищить і матюкається?
Скоріше за все людина просто не почує аргументи, а буде вищати ще голосніше.
lost cherry• 24 октября 2023
треба бути добрим не дивлячись ні на що і ні на кого. ось і все
Ответ дляlost cherry
Треба, але це не гарантує любові та поваги.
lost cherry• 24 октября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
не погоджусь з вами
головне, що робите і думаєте саме ви, а не люди навколо
Вероятненько• 24 октября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Треба його роздати оточуючим?
Якраз наявність грошей забезпечує любов і прагнення догодити вам.
А щодо роздачі грошей, то вибачте не в нашій країні, бо вкрадуть. Нажаль
Marik23• 13 ноября 2023
Вітаю! Не по темі. Ви виявили причину оніміння тіла (допис ’Терпне все тіло’)? Знайшла сьогодні вашу тему. Буду вдячна за відповідь.
автор Дайте вподобайок • 13 ноября 2023
Ответ дляMarik23
Це не моя тема.
Marik23• 13 ноября 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Це не моя тема.
Вибачаюсь