После 18• 25 октября 2023

Шкарпетки Oysho - чи вартують своєї ціни?

Дівчата, питання для тих, кто ойшо шкарпетки носив та зносив. З кашеміром, меріносом та шовком.
В мене був досвід з іншими брендами, незадоволена, дуже швидко зношуються. А що скажете за ці?
Давно без алко• 25 октября 2023
Ні, взагалі. Кашлатаються сильно.
автор После 18 • 25 октября 2023
А що хто скаже за шовкові? Вони взагалі найдорожчі, дуже приємні, але...
Впораюсь зі всим• 25 октября 2023
Однозначно ні.жодні в них не варті своїх грошей.
Xвостокрутелка• 25 октября 2023
В мене є, шкарпетки супер.
А фукає той, хто взагалі вивіску ойшо на екрані компа бачив.
автор После 18 • 25 октября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
В мене є, шкарпетки супер.
Ну я маю досвід з досить дорогими шкарпетками, це моя фішка. Вони в більшості неносибельні, але ще маю надію. не хочеться викидати гроші без рекомендації.
Я нє Матрьошка!• 25 октября 2023
Ответ дляПосле 18
А які з вашого досвіду коштують своїх грошей?
Баррикадница• 25 октября 2023
Ответ дляПосле 18
Мені кальцедонії кашемірові без резинки подобаються. Звичайно, поступово протираюся, але з таким складом вони вічними бути не можуть
автор После 18 • 25 октября 2023
Ответ дляБаррикадница
О, мені вони були на 2 рази ;) вдома в капцях ;) педикюр завжди свіжий, якщо що.
автор После 18 • 25 октября 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Смішно, але якась овеча вовна з кітайської лавки, ноунейм. Теплі, м´які, 3 пари за 3 євро. За сезон трохи закошлатились і все.