Секс-Бомба• 26 октября 2023

Загрузи себе роботою, казали вони

Роботою, спорт, книги , спілкування - щоб не було коли думати. Мій мозок , північ " пані та панове, а зараз думки про нього!!!"
Тиждень цілий день працюю, зустрічі по роботі, купа документів, листування. Паралельно діти на канікулах: нагодувати, обійняти, час разом провести. Вони вже " мам, та дай нам спокійно пограти!!!!!" Прогулянки, ввечері пробіжка. Поробки. Книги: володар кілець+ по управлінню. О 22-23 лягаємо спати і тут все. Ну що, ти думала сама розумна? Щоб ніколи було думати, згадувати?) А осьо вони сопливі спогади та дурні мрії. І ти вже й так, і так. І вправи на дихання. І тік ток залипла. А там пісня, що мені співав. Пішла вже, прости господи, розклад таро послухати. Щоб сказали що він кобеліна і спокійно заснути. Так вибрала " любить вас . Ждіть. Примчить"

Ну зато не скучно .
Дівчата, а давайте поговоримо. Про щось не знаю, про книги. Що таке цікаве, щоб потім ще деякий час нічого не хотілося читати.
Замурмишка• 26 октября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Ви маєте дієві механізми щоб заснути? Окрім снодійних. У мене мігрень від них. Я каву після обіду не пила. Так, як я проводжу день, то по всім законам я маю спати тільки доторкнувшись до подушки. В тому то й річ- не можу. Безсоння. Звісно я ппремикаю думки на себе. Ви що думаєте, я махрова мазохістка?) Не виходить.
Мне в похожей ситуации хорошо помогал Мебикар, таблетки, это ленкий АД, Не бойтесь, не вызывает привыкания, снимает стресс, депресию, помогает спать, но днем не вызывает сонливость. А вот настроение нормализует. Берите дозировку побольше - 500, она ыгоднее. А пить можно и половинку.
автор Секс-Бомба • 26 октября 2023
Ответ дляЗамурмишка
Дякую 😊. Спробую.