Секс-Бомба• 26 октября 2023

Загрузи себе роботою, казали вони

Роботою, спорт, книги , спілкування - щоб не було коли думати. Мій мозок , північ " пані та панове, а зараз думки про нього!!!"
Тиждень цілий день працюю, зустрічі по роботі, купа документів, листування. Паралельно діти на канікулах: нагодувати, обійняти, час разом провести. Вони вже " мам, та дай нам спокійно пограти!!!!!" Прогулянки, ввечері пробіжка. Поробки. Книги: володар кілець+ по управлінню. О 22-23 лягаємо спати і тут все. Ну що, ти думала сама розумна? Щоб ніколи було думати, згадувати?) А осьо вони сопливі спогади та дурні мрії. І ти вже й так, і так. І вправи на дихання. І тік ток залипла. А там пісня, що мені співав. Пішла вже, прости господи, розклад таро послухати. Щоб сказали що він кобеліна і спокійно заснути. Так вибрала " любить вас . Ждіть. Примчить"

Ну зато не скучно .
Дівчата, а давайте поговоримо. Про щось не знаю, про книги. Що таке цікаве, щоб потім ще деякий час нічого не хотілося читати.
автор Секс-Бомба • 26 октября 2023
Ответ дляНа пів ставки
мелатонин из естественных добавок для сна. А вообще любой психолог бы вам сказал, что расставание надо прожить. Побыть в этом страдании, перетерпеть, только тогда оно начнет отступать. Тактика избегания вовсе не продуктивная тактика. Чревата тем что долго оно будет обострятся как только будете оставаться наедине с собой, и в будущем загнанные непрожитые эмоции вылазят психосоматикой.
Ну от я на моєму безсонні це побачила. Що все рівно, як не ховайся, воно вилізе. Раз так задумано психікою, що потрібно певний час поплакати, позлитися. То може воно так і краще. Я цілий день ховаюся. А воно наздоганяє коли найважливіша.
А за мелатонін дякую що нагадали. Якось я про нього забула.
Невидимка Майя• 26 октября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Так, там прямо занурюєшся в ту атмосферу. Я іноді навіть так зачитувалася, що неначе переносишся в Лондон.
Вам надо сильно разозлиться на него и сразу всё пройдет, станет легко и спокойно. Проверено мною).
автор Секс-Бомба • 26 октября 2023
Ответ дляТак точно!
Рутинна робота не допоможе. Почніть наприклад спілкуватися новою мовою, яку вивчаєте. Або переклади робіть. Але з мотивацією. Поверне ваші роздуми на 180 градусів.
Перевірено.
Перша криза в стосунках - почала на italki займатися німецькою, повністю відключилася від теми.
Друга криза нещодавня - взяла тексти на переклад англійською, за гроші. Дедлайни, словники, коректура, мотивація шалена. Ні про шо більше не думаєш.
Я англійською зараз займаюся. Ну це потреба для роботи. Плюс почала розбирати грецьку.
Робота в мене не рутинна. Там постійно двіж. Навіть коли онлайн.
Так от, результат я описала в пості.
автор Секс-Бомба • 26 октября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Щоб Ви читали, те що написали, перед тим як публікувати.
Тобто, більше ні до чого причепитися?)
Якщо ви хочете щось почитати- то можете обрати книги, які тут дівчата рекомендують. Щоб не травмувати ваш інтелект
автор Секс-Бомба • 26 октября 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Не виходить.. перевірено мною (
Так точно!• 26 октября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Так от, результат я описала в пості.
Значить, у вас ще залишається час на роздуми! А треба, щоб його не було, щоб вас ці мови повністю поглинали.
автор Секс-Бомба • 26 октября 2023
Ответ дляТак точно!
Ви пропонуєте о 2 ночі то робити?
Мочалкин блюз• 26 октября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Тобто, більше ні до чого причепитися?)
Чому ж немає? Є до чого... У Вас явно якийсь розлад, одразу видно по стилю викладання думок. Але ж контролювати цей стан необхідно, то хоч читати, що пишите.
Так точно!• 26 октября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Ви пропонуєте о 2 ночі то робити?
Чому ні, аудіокниги до ваших послуг) також можна переписуватися з тим, у кого в цей час день)
Хто хоче - шукає можливість. Хто не хоче - шукає причину...
автор Секс-Бомба • 26 октября 2023
Ответ дляТак точно!
Вам допомогло - то супер
Так точно!• 26 октября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Вам допомогло - то супер
Ну тоді шукайте вторинну вигоду, чому ви робите так, що вам нічого не допомагає.
Чому ви хочете в цьому стані залишатися
Хто не хоче, завжди знайде причину...
автор Секс-Бомба • 26 октября 2023
Ответ дляТак точно!
Чому ви хочете в цьому стані залишатися
Хто не хоче, завжди знайде причину...
Ви перечитали/ переслухати багато психологів. То добре. Але в великому поглинанні інформації є така одна дрібна деталь , на яку часто не звертають увагу. Потрібно не просто перечитати гору інформації. Потрібно виділити основне.
Так от, основне з отого всього: те, що працює з вами не завжди працює з іншими людьми. Бо ми різні.
Я можу передбачити вашу відповідь: то ви не хочете бо вам подобається бути в ролі жертви.
Тому я заранні відповім: хай буде так. У мене немає ні сили, ні бажання пояснювати постороннім людям чому так. Особливо коли вашої поради я не просила.
Я за книги запитувала
Шаленчиха• 26 октября 2023
Вы всё делаете для того, чтобы про него на ночь думать.
Вам надо с кем-то потрахаться, походить на свидания с разными мужчинами, попереписываться -- а вы, как Элизабет Беннет :)
Локшина на вухах• 26 октября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Не люблю я аудіокниги. Мені ото щоб воно шелестіло в руках. Плюс голос коли засинаєш дуже втомлює. Я музику для сну ставлю . Так трішки краще.
Хоча, мій тато й спить з аудіо книгами. Він не бачить, то слухає. Говорить що йому норм
Я ,як ваш батько ,бо погано бачу, тому аудіокнига для мене вихід.
Кудрі кручу сама• 26 октября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Я прочитала одну частину детективу про Страйка. Дуже сподобалося. Правда з дуру переглянула серіал. Тепер не впевнена, що інші книги зайдуть. Хтось читав? Яка частина найцікавіша?
Давайте вже подробиці про вашого кобеліну
автор Секс-Бомба • 26 октября 2023
Ответ дляШаленчиха
На побачення?) В мене, як сказала подруга, очі побитої собаки. Навіть з відтренованою посмішкою на обличчі. Хоча, можливо чоловіки не настільки тонкі натури і не відчують. Просто потрахатися я не вмію. Мені складно допустити до себе чоловіка. Потрібно довго спілкуватися, мінімум 2-3 побачення. І то.
То хіба колишньому типу друга для сексу написати. Він давно напрошується. Хоча я вирішила що все, туди не повертатися. Або он через тиждень іграшка має прийти. Діти в школу, а мама робити себе щасливою.
Локшина на вухах• 26 октября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Напишіть колишньому другу, чому б і ні .
автор Секс-Бомба • 26 октября 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Та ну(
Класика. Зачепив , закохав в себе. Після сексу почав переводити це на ’ не серьозні відносини. Але давай зустрінемося для шаленого сексу’. ( ну тут правду нікуди діти, що шалений, то шалений)
А мені таке не потрібно. По перше, це потрібно на початку обговорювати. Щоб я мала вибір погодитися чи ні. А по друге. Я б не погодилася. Бо я довго і прискіпливо обираю, але якщо сподобався, то залипаю дуже. У мене контрзалежність ( я тікаю від близьких відносин. ) переростає в залежність після того, як я довго супротивляючись почну довіряти.
Тому у мене зараз і такий, трішки дибільний стан.
Я всі рекомендації до цього знаю. Читаю , слухаю , роблю вправи. Просто воно час потрібно. І іноді щоб хтось мовчки обійняв поки ти намагаєшся поплакати.
автор Секс-Бомба • 26 октября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Та оце у мене й проскакують такі думки. Але ж... мабуть поки краще іграшки 😂😂😂
Шаленчиха• 26 октября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Бляха! Я сама така, мені ще довше треба спілкуватись :)
Чому б дійсно не зустрітисьзі старим другом?
Можна ще попереписуватись на еротичні теми з чоловіками -- це і не зовсім допускати до себе, але якось прибере сумний вираз з очей.
До речі, що то за подруга така замість підтримки?
Мочалкин блюз• 26 октября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Та ну(
Я одразу написала, що у Вас є певні розлади, а Ви образились, хоча самі знаєте, що це правда.
Почемучка• 26 октября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Та ну(
Скільки Вам років? Бо я на старті таких стосунків. Поки що все красиво, але, думаю, що в серйозні відносини це не переросте і знаю, що буду сильно страждати. Але відмовитися зараз не вистачає сил, хочеться зануритись у все це з головою.
Локшина на вухах• 26 октября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Та ну(
Капець, боюсь уявити ,як ви розлучились зі своїм чоловіком(батьком ваших дітей).
автор Секс-Бомба • 26 октября 2023
Ответ дляПочемучка
38.
Знаєте , я їх не хотіла. І коли почав знаки уваги робити, то я дуже противилася. Грубо з ним говорила. Він поступово розмовами, подарунками , турботою ( ну настільки то і тих умовах можна було) так якось непомітно змусив оці всі голочки сховати. Мабуть інтерес був поки брикалася і була недоступна (((
автор Секс-Бомба • 26 октября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
До чого тут це?
Локшина на вухах• 26 октября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
До чого тут це?
Думаю, що то повинно було бути більш болючішим.
Локшина на вухах• 26 октября 2023
Вас зараз так ковбасить після розтавання з мужчиною, з яким був просто секс...
автор Секс-Бомба • 26 октября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Щоб робити висновки потрібно знати всю ситуацію. Інакше то так, фантазії
Локшина на вухах• 26 октября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Так, я дійсно не знаю вашої ситуації , але чомусь так подумала. Виходжу з теми, більше не буду вас дратувати. Успішно вам вийти з даної ситуації, для нормального сну спробуйте снодійне .
автор Секс-Бомба • 26 октября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Ви не дратуєте. Не хвилюйтеся. Я цілком норм сприймаю, коли люди роблять свої висновки з того об´єму інформації, що поданий. Гут коли при цьому вони розуміють, що ці висновки можуть бути хибні. Бо недостатньо інформації)
Я не п´ю снодійне. У мене потім мігрень сильна.