МаксХмара• 28 октября 2023

Квитки Перемишль Краков

Вітаю! Їду перший раз через Польщу, спочатку поїздом до Перемишля, потім виліт із Кракова о 18:55. Намагаюсь зрозуміти як краще з квитками від Перемишля до Кракова. Завантажила додаток Коleo, наче мжливо там квитки купити, але не впевнена по часу, на який встигну. Поїзд прибуває об 11-17 за розкладом. Бачу два варіанта далі до Кракова - 11:46 та 13:27. Хотілося б на той, що раніше, але щось сумніви в мене. Хто має досвід такого маршруту? Чи є можливість купити квиток вже в Перемишлі швидко, чи може прямо вже в поїзді там? В мене проблема із телефоном, тому хочу підстрахуватись на випадок відсутності телефону. Паперові версії завжди надійніше. Доречі, не знаю, чи можна друкувати квитки, куплені в додатку КOLEO.
Фляшунька• 28 октября 2023
В Koleo зазвичай купую обидва варіанти,раніше і пізніше,на який встигну.По грошам втрачаєте 5-7 злотих, незважаючи на час коли здали.Гроші повертаються миттєво,але на рахунок Koleo. Потім з них же купую там.
Я-ваш шанс• 28 октября 2023
Вы хоть бы еа 13 успели, там же граница, это не один час может занять и поезд опаздывает всегда
Закусенец• 28 октября 2023
У вас поезд Харько-Перемышль или Киев-Перемышль? Он опаздывает. Поэтому на 13:27, на 11 не успеете 100%. Еще билеты Перемышль-Краков можно купить в приложении РКР.
Я-ваш шанс• 28 октября 2023
И еще совет- берите сразу жд билет до аэропорта, у вас там совсем немного времени будет
автор МаксХмара • 28 октября 2023
Ответ дляФляшунька
А не знаєте чи можна друкувати квиток із Koleo? З телефоном капець в мене, боюсь, не буде праювати...
tourdream• 28 октября 2023
Три рази їздила цим маршрутом, скажу, шо за півгодини Ви навряд чи встигнете на пересадку на потяг до Кракова. Бо потяги, шо прибувають в Пшемисль, то затримуються, то вже по місту можуть стояти, чекати контролю попереднього потягу. Плюс, на проходження прикордонного контролю йде хвилин 40 мінімум.
Квитки, окрім додатку (я купую у pkp intercity) можливо ще купити у будівлі вокзалу у Пшемислі. Там є каси та автомати. Але у каси черги.
E-ducate• 28 октября 2023
Купую квитки у додатку PKP Intercity по факту, коли вже пройшла контроль у Перемишлі
автор МаксХмара • 28 октября 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ой, не лякайте, я так сподівалась, що запас по часу є
в мене. Мені ж на літак...
Фляшунька• 28 октября 2023
Ответ дляМаксХмара
Ну можна,з викрутасами- зберегти у проводнику,звідти відправити на пошту і роздрукувати.
автор МаксХмара • 28 октября 2023
Ответ дляЗакусенец
З Києва. Дякую за пораду.
E-ducate• 28 октября 2023
Ответ дляМаксХмара
в мене. Мені ж на літак...
Якщо ви з Києва і хвилюєтесь, то є потяг, який у Перемишлі о 5 ранку
автор МаксХмара • 28 октября 2023
Ответ дляE-ducate
Я вже купила квитки, щось мені не хочеться о 5 ранку прибувати
Капризуля• 28 октября 2023
Купувала в додатку Колео з запасом, на перший потяг ви навряд чи встигнете, на 13:27 є шанси
автор МаксХмара • 28 октября 2023
Ответ дляКапризуля
Ох, дуже сподіваюсь, що є.
автор МаксХмара • 28 октября 2023
Мене тут трохи налякали, що я і на 13 можу не встигнути:( Може хто знає, як ще швидше до аеропорту Кракова дістатись, якщо, не дай Боже, не буду встигати на поїзд?
E-ducate• 28 октября 2023
Ответ дляМаксХмара
Тоді треба сподіватися на краще
Бо якщо з Перемишля о 13:27, то запасу часу ніде особливо не буде
Помеха справа• 28 октября 2023
Ответ дляМаксХмара
Автобуси, поряд автостанція.
Є автобуси йдуть в аеропорт прямо.
Я-ваш шанс• 28 октября 2023
Ответ дляМаксХмара
Ох, дуже сподіваюсь, що є.
Просто попросите стюарта выпустить вас первыми