КвартираЧья• 28 октября 2023
Настання вагітності
Коли чимнайскоріше можна взнати чи вагітність є? На який день циклу?
Там все розмивчато• 28 октября 2023
У кожного по різному показує тест. Залежить від того на який день після овуляції була імплантація.
Зазвичай через 14 днів після овуляції. Порахуйте від того дня і робіть тест
Вам для чого дізнаватися пошвидше? Є потреба в цьому?
Санта Барбара• 28 октября 2023
Є тести що показують з 7 дня зачаття. Мені вони так і показували. Коли я підозрою робила.