Най хоч раз• 28 октября 2023
Всю беременность на таблетках рыдаю
Просто сил моих нет,целый день рыдаю.Всю беременность на таблетках,то желудок,то кишечник и поджелудочная пила креон,еспумизан,пробиотики.Из-за щитовидки пью тироксин,был токсикоз в больнице литрами системы вливали.А сегодня заболела,горло болит так что глотнуть не могу.Теперь спреи таблетки от горла,целый день полоскаю через каждых 15 минут.Но чувствую горлу капец,острый фарингит,наверное светят антибиотики.Что с ребенком будет,тонна химии.Я уже просто в шоке.Нервной системы уже не осталось
Поміркована думка• 28 октября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
А у меня ни в беременности не было бздынек, ни после родов. Ну не считая того, что думаешь только о ребенке, но так и должно быть. Муж все три раза очень помогал, хотя и работал много, за что ему мозг выносить
Я теж так вважала, що я біла і пухнаста) а потім мені розказали оточуючі про ступінь пухнастості)
Заела_пластинка• 28 октября 2023
Ответ дляПоміркована думка
Сочувствую. Мои старшие уже подростки, пока никто не рассказал кошмаров. Да я и сама адекватный человек, разум ни разу не теряла.
Най хоч раз
• 28 октября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
А что у вас с жкт, до беременности тоже было? Я трех родила, не было никаких проблем с жкт. Простудное пару раз в начале б и все. Но я по жизни нормально питаюсь, без жирного и жареного
Кроме холецистита ничего не было
ula2006ula• 28 октября 2023
Автор,какой срок беременности?От ангины обязательно антибиотики(не в 1 триместре),иначе потом с ребенком с ума сойдете.У меня так было-не лечили,падлы-рвачи,только наблюдали,а я лишь полоскала до рвоты.А потом после родов-у вас воды зеленые...В результате у сына был ужасный дисбактериоз,до года я с ним горя хлебнула много.И плюс у меня ангина стала хронической-каждый год при понижении иммунитета вирусня не цепляется,а сразу-ангина...И так 10 лет было...Лечитесь пожалуйста.Здоровья вам и лялечке
Chaterbox• 28 октября 2023
Ответ дляlisa2101
Та я читаю темы от случая к случаю. Не успеваю проследить, где сарказм, где правда. Вас поняла.
Я дійсно співчуваю автору. Бо у мене обидві так десь проходили. І то .... а тут на роботі одна колега ( на той момент не маючи дітей) : ой, та що там такого??? То ж не хвороба - вагітність. І роди то так, моя невістка народжувала , кричала. Чого ото кричати. І щось ще там несла. Що навіть колега чоловік, у якого є діти , не втримався і її попустив, що для багатьох жінок то дуже тяжкий період.
Красавица писяная• 28 октября 2023
Авторе, мені груди оперували, боз´явилась велика фа і врачі боялися, що під дією гормону вона не того.... Скільки я перенесла переживань і до операції і після поки чекала гістологію, і купа ліків. І все ок, лише бачу, що мій синочок плаксивий, розстраюється через дрібниці, думаю це через мої перкживанея всю вагітність.
Най хоч раз
• 28 октября 2023
Ответ дляula2006ula
Спасибо,20 недель
Валентина2295• 28 октября 2023
Ответ дляlisa2101
Это Вы к чему? Так пить автору лекарства, или не пить? Из Вашего опыта?
Из моего опыта. Тоже беременна. Заболела. Был насморк и горло. Промывала аквамарисом значит. Не помогало. Горло солью с содой полоскало. Не помогало... По итогу закончилось гайморитом!!! Промывали нос (кукушку делали ), антибиотики, гормональный спрей для носа. Жалею, что сразу не пролечилась... Может не дошло до антибиотика и гайморита. Иммунитет у всех разный. Если один человек может на ногах перенести и всё ок, то другой без лечения получает осложнения.
Валентина2295• 28 октября 2023
Автор я Вас понимаю... У меня сейчас 32 недели. И уже был цистит. Дочь в садике постоянно болеет, соответственно и я вместе с ней. Поэтому в 30 недель как вышла в декрет, ребёнка в сад не вожу. Фарингит... И ещё гайморит был. До сих пор лечу последствия. Был антибиотик и для горла разные леденцы...У меня ещё анемия, пью железо...Тоже волнуюсь за ляльку. В первую беременность таких проблем не было.. Болела легко и всего пару раз. А тут... (((
Ответ дляВалентина2295
Так и я о том же. Тоже при беременности боялась антибиотиков. Но пришлось в нос капать и зуб лечить. Ничего, всё нормально. Но, по возможности, лучше избегать.
Морковку дай• 28 октября 2023
В мене було дуже багато препаратів, в день писала списки що приймати. На препаратах була всю вагітність. І як не одне, то інше. Слава Богу синочок здоровий, ви не хвилюйтесь, все буде добре
Ответ дляНай хоч раз
Спасибо,20 недель
Організм влаштований так, щоб дитина була максимально захищена. Щоб дитині не діставалось (або діставалось по-мінімуму) тих некорисних речовим, з якими контактує мама.
Звичайно неприємно і страшно всю вагітність приймати якісь препарати. Особливо якщо до вагітності ви рідко вживали ліки. Але ви не зможете захистити дитину від всього: загазоване повітря, забруднена вода, їжа - це реалії нашого світу. Жінкам під час вагітності навіть операції роблять, і багато рентгенів перед операцією. І діти народжуються здоровими.
Майже всі діти народжуються здоровими, а потім дітям псують здоров´я щепленнями.
Під час вагітності не може бути ніяких гарантій. У здорових батьків, що ведуть здоровий спосіб життя, може народитись хвора дитина. У мам з хворобами, яка всю вагітність на препаратах, народжуються здорові діти.
У вас легкий варіант, невеличкі проблеми, легкі препарати.
Також в родах може щось піти не так, бувають випадки що лікар спішить пошвидше розродити (щоб уйти додому, бо його зміна закінчується).
Після родів теж купа небезпек, про які молоді мами не задумуються, тому що вся увага на вагітність і пологи. Зокрема, щеплення прямо в роддомі, хоча в роддомі неможливо виявити всі протипокази до щеплень.
Валентина2295• 29 октября 2023
Ответ дляlisa2101
Конечно же. Полностью согласна .
Ответ дляНай хоч раз
Кроме холецистита ничего не было
Що ви можете зараз зробити для своєї дитини:
*Вести маскимально здоровий спосіб життя.
Пити чисту негазовану воду.
Щоденна прогулянка (по можливості, не ругати себе якщо в якийсь день нема сил кудись виходити, або погода непідходяща).
*Читати інструкції до ліків. Особливо уважно читати дозування. Знаю випадок, що лікар призначила дитині препарат, випадково вказала дозування в 10 разів більше, ніж потрібно. Добре, що мама прочитала інструкцію, інакше своїми руками угробила б дитину.
Лікарі теж люди, навіть хороші лікарі іноді роблять помилки. У лікаря може бути поганий настрій, сімейні проблеми, головний біль і т.д.
*Якщо лікар назначить препарат, нерекомендований при вагітності - не соромтесь вказати на це, спитати чи є більш підходящі аналоги.
Іноді буває, що мамам доводиться вживати препарати, несумісні з вагітністю. Тому що це єдиний спосіб вижити.
*Знаходьте і вивчайте інформацію про щеплення. Щоб зробити свідомий інформований вибір чи робити щеплення дитині, якщо робити то коли, якими вакцинами, по якій схемі.
Ви мама, тому вам доведеться постійно робити вибір: в що одягати, чим годувати, поміняти памперс сплячій дитині чи дати виспатись. Ну і до родів ще багато разів вам доведеться вибирати.
Пити чисту негазовану воду.
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
Книга ’Безжальна імунізація’:
Найбільший російськомовний сайт про щеплення:
Интересная статья ’Если бы медики работали банкирами’
Разбираемся с прививками. По этим статьям есть книга ’Ну подумаешь укол’ :
Что делать, если у ребёнка осложнение после прививки:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002
Книга ’Безжальна імунізація’:
Саме батьки (не лікар!) оцінюють перед щепленням або туберкулінодіагностикою (проба Манту) стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о
«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
Батьки повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: «На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?».
А також вказано що «Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.»
Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани дитини, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011.
А саме:
В роддоме нельзя делать прививки, потому что невозможно выявить все противопоказания.
Среди противопоказаний к прививкам БЦЖ и гепатит Б:
- тяжелые осложнения от предыдущей дозы в виде анафилактического шока;
- аллергия на какой-либо компонент вакцины;
- эпилептический синдром с судорогами 2 раза в месяц и чаще;
- тяжелые реакции на предыдущее введение вакцины;
- тубинфицирование.
(приказ МОЗ №48 от 03.02.2006, приказ МОЗ №595 от 16.09.2011)
Очевидно, что не один из этих диагнозов не может быть ни подтвержден, ни опровергнут относительно новорожденного:
- предыдущая доза у новорожденного отсутствует, поэтому никто не может гарантировать, что у него не возникнет анафилактический шок в ответ на прививку;
- ни один новорожденный не обследуется на аллергические реакции на компоненты вакцины (а вакцины содержат много таких компонентов, в т.ч. такие известные аллергены, как белковые компоненты, ртуть, фенол, формальдегид и т.д.);
- если у ребенка эпилептический синдром, частота судорог не может быть спрогнозирована при рождении;
- отсутствует предыдущее введение вакцины, значит нет гарантии отсутствия тяжелой реакции;
- и конечно никто из новорожденных не обследуется на носительство тубинфекции.
Таким образом, все эти противопоказания, предупредительно задокументированные МОЗ, у новорожденных не могут быть проверены в принципе.
Но даже более старшие дети не застрахованы от возможных трагичных последствий, ведь никто не знает, как отреагирует организм ребенка на вакцину, которая вводится впервые.
- тубинфицирование.
ДелайКак_Я• 29 октября 2023
Не вагітна зараз,але на таблетках так живу,вагітності тоже нелегкі,то тиск,то пульс,то запалення( Сестра 2 рази в лікарні була,каміння в сечовому,болі до непритомності,операція,потім знов якась хрень,на таблетках всю вагітність,дитині 4 роки все ок,дуже переживала за здоровя, у вас все добре буде.
Най хоч раз
• 29 октября 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Дякую.Бажаю щоб всі були здорові