Значит надо• 29 октября 2023

Хелп!! Ручна поклажа тепер платна? Допоможіть

Це як? Ручна поклажа коштує як і ще один білет ((( це як?(((((
Ні грама• 29 октября 2023
Подивіться розміри, зазвичай ця маленька сумка це може бути рюкзак приблизно до 25л.
У лоукостах так завжди було.
Можливо ви літали до цього не лоукостом, там варіантів безкоштовного багажу більше
Мамзелькіна• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Бо ручна поклажа входила завжди ц вартість білету лоукостом.
Якщо ви завжди подорожували лоукостом, то чому тоді ви навіть не розумієте, що маленька сумка під сидіння і ручна поклажа - це різні категорії багажу?
Малявка ще та• 29 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не пам‘ятаю про всі регулярні, бо останнім часом лише америк літала, там безкоштовна
То не безкоштовно, то вже включено)
Колгоспниця• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Ви часто подорожуєте? Тільки чесно)
Ніколи не була ручна поклажа платною
Тільки чесно?
Якими конкретно авіалініями ви подорожуєте часто?
Візейр, райанейр отака ситуація як на вашій картинці вже років з 5. Вже й не пам´ятаю точно.

Квиток яких авіаліній ви дивитеся зараз? І якими літали минулого разу і коли?
автор Значит надо • 29 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ніколи вона туди не входила, валізка була платна, а сумка що не кладеться у багажний відділ салону літака безкоштовна
Ніколи не клала свій рюкзак під сидіння. Завжди наверх і він був безкоштовний як ручна поклажа. Завжди у білетах входила ручна поклажа як безкоштовна ( головне щоб ц рамку поміщалася)
А зараз та що у рамку поміщається, вже стала платною
автор Значит надо • 29 октября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Я завжди літаю по роботі і так лоукостами і завжди мала ручну поклажу у вигляді рюкзака який дух безкоштовно
Малявка ще та• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Да! І я про те! І валіза, але повз це стало платною послугою. Тобто я можу взяти тільки дамську сумочку безкоштовно
І наплічник дозволених розмірів)
Love_Love_Love_• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Значить просто було місце в багажниках
автор Значит надо • 29 октября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Тільки чесно?

Всіма . Я буду останні 5 років у 40 країнах.
Варіант платної ручної поклажі у мене вперше
Колгоспниця• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Завжди подорожувала з великим рюкзаком який поміщається у рамку. І завжди це було у вартості білету
Розміри рюкзака?
55×40×23?
Які авіалінії?
Мамзелькіна• 29 октября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Тільки чесно?

Можливо, автор переплутала і купувала квитки з якимсь додатковим пакетом, де в пакет входить пріоритетна посадка і ручна поклажа. Але ж все одно цей пакет платний і ручна поклажа не безкоштовна
Мамзелькіна• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Ви самі квиток купляли раніше?
автор Значит надо • 29 октября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Мала у свій час пріоріті і там була Валізка, але то було за рік до війни.
Зараз я вже не пріоріті
автор Значит надо • 29 октября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Ви самі квиток купляли раніше?
Завжди
Красавица писяная• 29 октября 2023
Я платила за приоритет в визеир- рюкзак бесплатно, а маленький чемодан русная кладь доплачивала всегда. Но не стоимость билета, конечно
Електрохарчування• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Ви часто подорожуєте? Тільки чесно)
Ніколи не була ручна поклажа платною
А какими авиалиниями вы летаете? Я виззейр рейнейр всегда большая ручная кладь была платная.
Бесплатно только малая ручная кладь
Пишу каліграфічно• 29 октября 2023
Автор, читайте привила конкретної авіалінії, вони все прописують, розміри, вагу і вартість всіх видів багажу.
автор Значит надо • 29 октября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Бесплатно только малая ручная кладь
Невелика сумка ж пише. Це не ручна поклажа!
автор Значит надо • 29 октября 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Дякую
Блондинка в Шоколаде• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Ще раз запитаю. Це давно так? Бо я останній раз діда пів року назад за кордоном і ручна поклажа була безкоштовною як і завжди
Я в 2019 році летіла лоукостом і ручна була платна
Електрохарчування• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Какой авиалиний вы летали?
Вы же с курсе что их сотни? И у каждой свои размеры бесплатной ручной поклажи.
Колгоспниця• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
За останні 5 років нічого не змінолося.
Ви яку зараз авіакомпанію дивитесь?
Всі?
Коротше не знаю як можна подорожувати і не знати за що ти платиш
автор Значит надо • 29 октября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Какой авиалиний вы летали?
Райнейр і візейр точно літала не раз.
Зараз у мене віз ейр Мальта
Електрохарчування• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Так и в вашем примере это написано.
Ручная кладь - бесплатно
А большая ручная кладь - платно - и она всегда была платной - размер 55 - это чемодан.
Колгоспниця• 29 октября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Людина яка часто подорожує не може постійно шось плутати
Думаю шо автор троль
Моська-слон• 29 октября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Розміри рюкзака?
55×40×23?
Які авіалінії?
Раньше у МАУ была таких размером ручная кладь, которая входила в стоимость билета. Я даже с чемоданом летала. А в лоукостах размеры гораздо меньше, причем давно.
автор Значит надо • 29 октября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Так и в вашем примере это написано.
Ручная кладь - бесплатно
Дякую, я просто не зрозуміла що то мала поклажа безкоштовна. Я подумала що будь яка поклажа платна.(((
Блін туплю капец мабуть
Електрохарчування• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
И тут рюкзак бесплатно. В чем проблема?
В том что вам картинку не такую нарисовали? Она ничего не значит.
Зайдите на сайт этих авиалиний и почитайте конкретные размеры.
Електрохарчування• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Какой конкретно лоукостер бесплатно разрешает чемодан размером 55*40*23?
автор Значит надо • 29 октября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
И тут рюкзак бесплатно. В чем проблема?
Так. Я заспокоїлася. Дякую вам велике. Мене мабуть ця картинка справді збила з толку. Я подумала що отака сумочка жіноча безкоштовна і все(((