Ms. Android• 30 октября 2023
Стала дуже зла і агресивна
Скоро почну кидатись на людей. Стала дуже агресивна, тільки щось не пожобається одразу в лице говорю, вже одна подруга зі мною не спілкується. Головне, що не можу стриматись. Що це може бути?
Ms. Android
• 30 октября 2023
Ответ дляТоматико
Я з віком теж більш прямолінійною стала
Люди ображаються. Я вже боюсь, що всі відвернуться від мене
Ms. Android
• 30 октября 2023
Я вчора чоловіка вперше за 10 років послала нах і під....ом обізвала при дитині. Я взагалі не можу стриматись. Тепер мучає мене цей випадок страшно
Томатико• 30 октября 2023
Ответ дляMs. Android
Не бійтеся
Ms. Android
• 30 октября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Агресія це захисна реакція, ви втомлена і виснажена?
Так є таке, я плачу часто
Опля Картопля• 30 октября 2023
гормони. і стрес.
у мене дуже-дуже стресовий довгий період і дуже нелегкі проблеми, які вирішити маю тільки сама, підтримки немає, немає вже від кого її отримати.
через відсутність внутрішніх духовних ресурсів немає вже сил поблажливо реагувати на дібнички від інших людей.
Ms. Android
• 30 октября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Щитовидна перевірте ,дефіцит вітаміну Д до прикладу
Дякую за пораду, займусь цим питанням. Два роки не здавала аналізи
Ms. Android
• 30 октября 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Щитовидку и пролактин проверьте
Дякую, перевірю обов´язково
БершкомангоЗар• 30 октября 2023
Ответ дляMs. Android
ПМС
Побочный эффект советчицы (лучшая защита - нападене)
Нервы ни к черту.
Ms. Android
• 30 октября 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
ПМС
Нервы ни к черту.
Я тут мила і добра завжди, ніколи не вступала в конфлікти. А це прямо сама з себе офігіла, бо ніколи такою не була
БершкомангоЗар• 30 октября 2023
Ответ дляMs. Android
Видимо, так ваша нервная система выпускает пар.
БершкомангоЗар• 30 октября 2023
Ответ дляMs. Android
Но да, гормоны ЩЖ надо проверить, женские может быть еще.
Перед мужем извинитесь, скажите, что сами в шоке.
Ms. Android
• 30 октября 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Я поки що не можу, він мене жостко спровокував. Прямо по больному. Раніше я просто мовчала або говорила не чіпати мене, а це прямо вибухнула.... капець
Без комплексів• 30 октября 2023
Я тоже поняла, что чем добрее, тем больше на голову вылазят. Сейчас без проблем могу сказать, если что-то не нравится. И знаете, ну такое облегчение не терпеть идиотов
БершкомангоЗар• 30 октября 2023
Ответ дляMs. Android
А, так вы за дело.. Просто слишком бурно среагировали.. Тогда нервы скорее всего.
Криниця щастя• 30 октября 2023
Ответ дляПуГоФФка
я такая же.
после делания уроков с детьми
Я тоже)
Сумчатая кошка• 30 октября 2023
У меня такое началось когда изза кризиса посыпалось здоровье и начались проблемы с деньгами, стало мало ресурсов и тут оказалось что на самом деле меня используют и в хвост и в гриву, издеваются и не ценят. Но раньше я это не замечала потому что мне ’хватало’ энергии удовлетворять чужие потребности, а тут организм перешел в режим выживания и стал защищаться
Додаю напруги• 30 октября 2023
Ответ дляMs. Android
А что он такого сделал, что аж пи...сом нужно было его назвать?
Сумчатая кошка• 30 октября 2023
Ответ дляMs. Android
Та забейте. Скорее всего они вас и раньше раздражали, но вы боялись себя защищать, а теперь вам самой душевных сил мало изза войны, еще терпеть всякое.
Радуга-дуга• 30 октября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Побрийтесь та віддайте губи на поталу чоловіку.
Воно йому треба після того, як його назвали геєм і послали нах, може він скористається порадою автора…
Сумчатая кошка• 30 октября 2023
Ответ дляMs. Android
А потім такі милі та добрі що все ковтають хворіють і згоряють від раку чи інших захворювань. Добре що ви стали реагувати, організм хоче боротись за життя.
пАлАвинкА• 30 октября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Омг чому всі проблеми списують на щз? Просто гівняний характер, який погіршується з віком.