Гірчинка• 01 ноября 2023
Чоловік хоче щоб я пішла до спортзалу
Чоловік хоче щоб я пішла до спортзалу, ні, він не каже що я не гарна, чи товста чи ще щось, не ображає, але дуууже наполягає, в мене такий тиск викликає супротив, я і так у дуже поганому стані, нічого не хочу, мені б полежати щоб мене ніхто не чіпав.
Як би так культурно розійтися у цьому питанні? Бо я його скоро некультурно проінформую що нікуди ходити не хочу
Вам телефонограмма• 01 ноября 2023
Я би пішла. Ви ж не підліток, щоб назло мамі вуха відморожувати. Самі розумієте, що це на добро)
Гірчинка
• 01 ноября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
та я і піду, коли буде час, трохи згодом
Вам телефонограмма• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
Ну супер, молодчинка. А питання тоді у чому?)
Гірчинка
• 01 ноября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
питання у тому як м´яко сказати щоб він відстав
Уси Пуси• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
а до цього він не бачив на кому оженився?))
Автор мне 44 , пошла с отрицательной радостью.Зал под домом был.
Только через год увидела результаты и обвал размеров.
До этого игнорировада .И спорт это здоровье
Вам телефонограмма• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
’Піду’)
Це мені так чоловік уже хз скільки часу каже, хоча йому в той зал капець як треба)
Уси Пуси• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
я не струнка, але я свої 75 кг тримаю вже кілька років (до цього трохи скинула, була 92 кг)
а рост ? у меня с 75 пришла в зал, 170
с 66 проще жить и это про здоровье
размер с хл до м
с 66 проще жить и это про здоровье
размер с хл до м
Уси Пуси• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
тобто він оженився на огрядній жінці, а тепер ’чого б це він ?’ ?
рядом стройные женщины и ему понравилось
Гірчинка
• 01 ноября 2023
Ответ дляУси Пуси
у війську?))
Мозговая пилочка• 01 ноября 2023
А чому спротив? Яка у Вас фігура? В мене наприклад +/-, бо ваги зайвої небагато, але м`язів нема. Хотілось би покращити, але мій чоловік дрищ і навіть не думає це виправляти. Хоча йому було б дуже класно з підкачаним спортивним тілом. То нашо мені тоді це? Звісити на себе ще 1 пункт по догляду за тілом? Їх і так дофіга, я норм одягаюсь і весь час малююсь (не мінімально, аля тільки туш і помада)+маю довге волосся, яке теж вимагає догляду. Тому дивіться по собі. Якщо в мене був би накачаний спортивний чоловік - велика ймовірність, що я б теж пішла, бо люблю кайфувати і від свого гарного тіла+хотілось би відповідати йому. Так само би пішла на Вашому місці, якби всі інші нюанси по догляду (зачіска/укладка, актуальний одяг, підходящий макіяж) були провальними. Тоді треба хоч чимось відповідати чоловіку. Ну це моя суб`єктивна думка.
Уси Пуси• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
у війську?))
да , там много женщин, если вы не знали
Печенюшка• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
за два місяці? ми у серпні в рацс ходили, до цього просто жили разом, хай би йшов, раз смак змінився
Ну так покажите ему кто в доме хозяин- кулаком об стол и заяву на развод в мордулица
НуКаНаКа• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
ні, після роботи я лежу і прокрастиную, а на роботі я затримуюсь постійно
Автор, то Вам потрібен не спортзал, а йога, розтяжка. Я підсіла. Такий кайф!!!! Доречі, маму цим також заразила. Каже, що і спати почала краще і спина не болить. І сам процес таааакий приємний! Рекомендую!
НуКаНаКа• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
Ротом. Коханий, я тебе почула, але піду тоді (якщо піду), коли це мені буде потрібно. І на цьому ми це обговорення закрили.
Гірчинка
• 01 ноября 2023
Ответ дляУси Пуси
да , там много женщин, если вы не знали
якщо ви не знали, бувають різні підрозділи, вони спецпрезначенці, у них немає жодної жінки у взводі
Швендяю містами• 01 ноября 2023
Здається він побачив інші тіла і хоче вас підігнати під новий смак
Уси Пуси• 01 ноября 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Тут кому что.. мне сайкл с кубинцем зашел и шаффл
йога и т д.. скучно
Уси Пуси• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
автор, я волонтер. Если нет во взводе, не значит, что в орбите нет
НуКаНаКа• 01 ноября 2023
Ответ дляУси Пуси
йога и т д.. скучно
Так, це не динамічно. Але якщо змучена роботою і сил мало на динаміку, то це тааакий кайф! Коли розтягується тіло.... ще й свічку і музику спокійну.... Ммм..)
Уси Пуси• 01 ноября 2023
Ответ дляНуКаНаКа
у меня чуть другая философия, силы есть. работа сидячая
НуКаНаКа• 01 ноября 2023
Ответ дляУси Пуси
Так ми ж всі різні
Уси Пуси• 01 ноября 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Так ми ж всі різні
то да.. мне в йоге только нидра зашла ) поспать
НуКаНаКа• 01 ноября 2023
Ответ дляУси Пуси
Кожен з нас трохи йог
КротоТо• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
може й так, але не треба так тиснути, я і сама розумію що є потреба
Наверно говорит в ответ на ваше нытье,хочет помочь
Малинка• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
а хто сказав, то то назавжди? вилазьте зі стану унилого гівна і робіть щось. бо потім буде подарунком візит до психіатра та запрошення з суду на процес розлучення.
Леди_в_ночи• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
скажіть, що вже пішли. один раз на тиждень почали займатися.
все
Готова до другої• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
я так і кажу, він каже що то про здоров´я, а не про вагу
Мій такий самий. Спортом себе з болячок витягає і мене змусив спробувати. Я струнка 45 кг, але каже тут про заг.стан здоров´я, закладаємо фундамент на старість, щоб тіло було треноване, а не в болячках. Я така, як ви, полежати, відпочити. На вихідних активна, люблю велосипед, прогулянки на довгі дистанції.
Короче, домовились, що я спробую, і це дійсно кайф: настрій краще, енергії більше, тіло витриваліше. Але!!! Тут луже важливо знайти вдалий час саме для вашого організму. Наприклад, вранішні тренування вганяли мене просто в депресію і розбитість. А от вечірні навпаки. І треба знайти свій вид тренувань, свій ритм, бо тягати штангу чи бігати - я собі у страшному сні не уявляю.
В шоколаде• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
Ну тримайте
Малинка• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
ви не труселя, що поверненню не підлягають. подобалась- переподобалась.