Цвіпканя• сегодня в 09:11
Сніданок схудненні 109
Добрий ранок, смачного
Мати тріля• сегодня в 10:28
Ответ дляПлету корзинки
Удалено администрацией...
вона з ідіотською ковбасою зловісно ширяє над вашою домівкою, мов дрон, зазираючи у вікна і мостячись пролізти в кватирку?
Залізна тьотя• сегодня в 10:30
Ответ дляМати тріля
Та ви що, оце то новина, я й не знала за собою такого! Боже правий, на яку ницість і паскудство тільки здатні люди!
Ок 🤮😜
Залізна тьотя• сегодня в 10:31
Ответ дляЦвіпканя
Так, і що? Від усіх
Не задовбало себе лайкати 😂 Жалюгідно
Цвіпканя
• сегодня в 10:34
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Благодарю Вас ❤️
Мои домашние смеются, когда я перед едой фоткаю свою тарелку)))
Ну а я раз сказала, что буду до марта 2027 «идти» с автором, то буду «идти». Слово не воробей)))
Мої теж
Цвіпканя
• сегодня в 10:35
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Благодарю Вас ❤️
Не кидайте мене, я до березня ще не скину 20 кг
Цвіпканя
• сегодня в 10:36
Ответ дляМати тріля
Я не можу )))
Полонянка SexShop-а!• сегодня в 10:37
Ответ дляЦвіпканя
Мої теж
😂 говорят, мама фудблогером заделалась)
Залізна тьотя• сегодня в 10:38
Ответ дляЦвіпканя
100 відсотків напишите - не зважувалась давно, або скинулп 10
Бо фото не дочекаємось
Цвіпканя
• сегодня в 10:38
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
😂 говорят, мама фудблогером заделалась)
Вам можна було б десь в Телеграмі мати свій канал, монетизувати свій талант
Полонянка SexShop-а!• сегодня в 10:39
Ответ дляЦвіпканя
Буду с Вами ❤️
Плюс девочки здесь веселые. У нас теперь новое название заливного - «Долбаный холодец» 😂
Цвіпканя
• сегодня в 10:41
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Буду с Вами ❤️
Все, ржу, тут є такі дівчата дотепні, що їм в стендапах виступати треба
Цвіпканя
• сегодня в 10:41
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Буду с Вами ❤️
Дякую
Полонянка SexShop-а!• сегодня в 10:43
Ответ дляЦвіпканя
Всё требует внимания и сил. А у меня семья большая) Хочется всё внимание, любовь и заботу им отдать. Дети так быстро растут 😳 …
Вот сыночек поехал устраиваться на учёбу. Радоваться нужно, а я места себе не нахожу… ещё один птенчик выпорхнул из нашего гнезда 🥹
Цвіпканя
• сегодня в 10:53
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Розумію, в самої так швидко ростуть, дивлюся на фото минулих років, такі малюки, пухляшики, а зараз - вже цибаті, довгоногі майже підлітки
Копуша• сегодня в 11:59
Ответ дляСаджу все зарання
На сколько похудели за 109 дней? 3.5 месяца это срок приличный
Смотря какой возраст.Я в сорок за 3,5 месяца, скинула 20 кг с 76кг до 56 и это был успех) Очень много ходила. Из порции, которую раньше могла съесть за один раз, ела треть.
Колории не считала.
Цвіпканя
• сегодня в 12:22
Ответ дляКопуша
Колории не считала.
Мені 45. Ви молодець. Нічого не обвисло, що так швидко скинули. Я боюся обчислення шкіри, грудей ((((
Копуша• сегодня в 12:33
Ответ дляЦвіпканя
Дуже дякую! Так, об´єм грудей меньше став, але не критично,вони бистріше за все зменшились в розмірі...Мені пощастило, що не було провисання шкіри і не було стрій, мабуть генетика .
Лице, деякий час було начебто виснажене, але з часом все нормалізувалось. Бажаю,вам, успіху в досягнення своєї мети.
Цвіпканя
• сегодня в 12:39
Ответ дляКопуша
Дякую за відповідь і за побажання. В мене теж груди вже почали тікати, а мені ще 20 кг скидати, що буде потім - хз, буду вирішувати проблеми по мірі їх настання
Угги в горошек• сегодня в 14:18
Ответ дляЛюблю Украину
В тема цього автора я найбільше люблю ваші відповіді та фото
Тому що їжа красива і корисна, і автор адекватна, на відміну від ТС.
Фото страв чудові!
Я теж за цього автора вболіваю!)
Фото страв чудові!
Я теж за цього автора вболіваю!)
Угги в горошек• сегодня в 14:25
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Благодарю Вас ❤️
Краще Ви б самостійно йшли. Ви цікаві.
Але на фоні тс ще цікавіші і приємніші, вона вас висвітлює і тьмяніє сама на вашому фоні)