Леді Душка• 02 ноября 2023

Мрії збуваються

Хочу подякувати порадниці, завдяки якій здійснилась моя мрія. Я дуже хотіла познайомитись з парфумерією Том Форд, і так як я могла придбати лише 1 відливантик, створила тут тему, щоб мені допомогли обрати 1 найшикарніший аромат. Тема була створена тижні два тому. І тут мені декілька днів тому написала Ірина, що може вислати відливант, тому що їй аромат не підійшов. Сьогодні я його отримала! Неймовірний, ніколи нічого подібного не чула, сподобався з перших нот. Я безмежно вдячна за таку щедрість і подаруночок! Це було дуже неочікувано і приємно! Дівчата, пам´ятайте, мрії збуваються! Щаслива)
автор Леді Душка • 02 ноября 2023
П. С. Просто хотілось поділитись своєю радістю)
автор Леді Душка • 02 ноября 2023
Дякую!!!
Valentina0701• 02 ноября 2023
Рады за Вас очень!
Чавонадо• 02 ноября 2023
Рада за вас!
автор Леді Душка • 02 ноября 2023
Ответ дляЧавонадо
Рада за вас!
Дякую, не можу від рукава відірватись, такий аромат гарний
Дело было давно• 02 ноября 2023
Ответ дляЛеді Душка
Дякую!!!
А мне такой не понравился.
Из тома Форда нравится только табак ваниль.
Дело было давно• 02 ноября 2023
Ответ дляЛеді Душка
Поздравляем! Это хорошо когда можно получить удовольствие от простых радостей жизни
Без QR коду• 02 ноября 2023
За Вас искренне рада, что нашли свое. Я не могу пересилить себя в броке перенюхать. Да и у клиентов моих стоят все эти флаконы, я не могу спросить разрешения понюхать.
автор Леді Душка • 02 ноября 2023
Ответ дляДело было давно
А мне такой не понравился.
Табак і Ваніль багато рекомендувало в тій темі, яку я створила, я обирала між ним і вишнею. Замовила вишню, теж гарний аромат, але якийсь простий. Стійкість дуже вразила
автор Леді Душка • 02 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
Дякую. Якби я жила в місті, то в Брокарді мене б запам´ятали) Я так люблю парфумерію, я незнаю чому мене до неї так тягне. Постійно хочеться знайомитись з новими ароматами
Головний кошак• 02 ноября 2023
Ответ дляЛеді Душка
Може Ви парфумер
автор Леді Душка • 02 ноября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Може Ви парфумер
Навіть незнаю, як ця хвороба називається)
Дело было давно• 02 ноября 2023
Ответ дляЛеді Душка
Мне вишня никакая не зашла.
Ловлю капці• 02 ноября 2023
Была в Дьюти-фри в Кишиневе. С ожиданием парфюмерного оргазма подошла к разрекламированной стойке Форда. Не поняла восторгов, цветные баночки с банальным содержимым. Еще Килиан обнюхала. Цель была хоть что-то приятное унюхать из всего)
Valentina0701• 02 ноября 2023
Ответ дляЛеді Душка
А ви де живете? В селі?
автор Леді Душка • 02 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
А ви де живете? В селі?
Так, село міського типу
Valentina0701• 02 ноября 2023
Ответ дляЛеді Душка
Так, село міського типу
То може Вам треба подумати в цей бік і замутити щось типу бізнесу по продажу парфумів у Вашому смт? Талант потрібно розвивати!
автор Леді Душка • 02 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Я в прифронтовій, не варіант та і коштів на це немає