Anastasiia-9046• 1 час назад
Прочитала свою стару тему за 23 рік і думаю яка я тоді адекватна ще була
Питала, чому я чоловікам не подобаюсь і тд. Зараз просто постаріла за два роки і вже кукухою поїхала.
Сегодня не целуюсь• 1 час назад
круто, Вы еще в 2023 были адекватной, завидую! Я после ковида уже кукухой поехала
Ответ дляСегодня не целуюсь
Тоді ще відносно молодою була і був запас сил, надії на краще і впевненість у собі була. А так ковід теж мене потріпав, бо випустилася у 20 році з університету якраз
Ответ дляСегодня сержусь
Или просто старт шизофрении
У шизи інші симптоми