Жирафовое варьенье• 05 ноября 2023
Підтримка
Від мами вищого левела просто
Запитує, чому без настрою. Бо мені погано. Перший день кд. Все болить, дуже сильна інтенсивність
" ой нічого, ще 3-5 років і все закінчиться"
Краще б мовчала.
У вас є також такі " підтримки"?
Краще б мовчала.
У вас є також такі " підтримки"?
Дона Ко Ко• 05 ноября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Бедный мужчина! Жесть🤦♀️
А шо дєлать? Хоче людину зі стабільним гормональним фоном - потрібно шукати партнера чоловікп
Жирафовое варьенье
• 05 ноября 2023
Ответ дляДобродійка
У вас син? Правильно? То от як одружиться, то можете стати засновницею фонду такого
Як одружиться то вже будуть не мої проблеми)
Жирафовое варьенье
• 05 ноября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Точно)
Жінки не винні, що в ця дні їх психіка влаштовує такі концерти. Нормальні чоловіки це знають і просто не чіпають в ці дні. Або жаліють дружину. І знають як з нею обходитися. Бо вона сама також страждає
ТаПрямТам• 05 ноября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
А дорослі люди не потребують підтримки, коли їм погано?
Месячные это обычное состояние, что там поддерживать 🤦♀️
ТаПрямТам• 05 ноября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Відкрийте фонд захисту чоловіків пострадавших в пмс
Зачем? Это ж с вами жить невозможно, у моего мужа таких проблем нет))
Жирафовое варьенье
• 05 ноября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Удалено администрацией...
Жирафовое варьенье
• 05 ноября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Вибачте, що не всі такі прекрасні ідеальні як ви
ТаПрямТам• 05 ноября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Удалено администрацией...
🤦♀️ Я теперь отлично понимаю Вашу маму, бедная женщина…
ТаПрямТам• 05 ноября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
У вас какая то бела с восприятием реальности! К чему тут идеальность и прекрасность??? Хватит себя жалеть! У вас менстуация, а не болезнь неизлечимая какая то🤦♀️ И хватит мотать нервы окружающим, на то у вас и мозг образовался миллионами лет, чтобы вы себя умели контролировать!
Жирафовое варьенье
• 05 ноября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Удалено администрацией...
Жирафовое варьенье
• 05 ноября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Слухайте, у вас таке фігове життя, що ви в неділю вранці сидите тут і вже який коментар підряд пишете, що якась рандомна анонімна жінка не нормальна?)
То хто з нас ненормальний ще
ТаПрямТам• 05 ноября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
То хто з нас ненормальний ще
Я работаю, не переживайте) У меня отличная жизнь, я месячными мужу жизнь не порчу) Завтра пойдём в лес на шашлычок, с утра отоспимся, завтрак мне сделает муж, латте приготовит, вы не переживайте за меня, попробуйте наладить своё ментальное здоровье, чтоб не бросаться «на рандомную анонимную женщину»😉
ТаПрямТам• 05 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
Удалено администрацией...
Ответ дляТаПрямТам
Удалено администрацией...
ТаПрямТам• 05 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
Удалено администрацией...
Хотя, почитала я ваши темы, сразу все стало на свои места. Все как я думала😉
Ответ дляТаПрямТам
Сонечко, я не ходжу по чужим акаунтам бо мені не сподобався коментар. Навіть я, така ненормальна, не дойобуюся зранку в неділю до якоїсь анонімної тітки і не жаліюся на ’ не терпи’ . Якби у тебе дійсно так добре було, то ти точно б отого всього не писала . А з першого коментаря пішла в адекватну тему.
ТаПрямТам• 05 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
Вот поэтому ваша жизнь такая, вы кидаетесь на всех! С мужем швах, кг вышли из-под контроля, оскорбляете всех…
Серьезно, это не нормально, лучше сходить к специалисту!
Ответ дляТаПрямТам
Удалено администрацией...
ТаПрямТам• 05 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
Удалено администрацией...
Вы попутали, приписали мне свои действия зачем то. В ваших темах как жизнь не прекрасна, совсем…