Гомосноб• 05 ноября 2023
Чи можна спочатку оглянути річ при доставці курʼєром від Ансвер?
Тобто, коли замовлення надійде, не сплачувати курʼєру, а розпакувати, оглянути річ, а потім сплатити, якщо підійде?
Гомосноб
• 05 ноября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
І навіть в відділенні не можна до оплати
У відділення я знаю. Думала, може в курʼєра
Запароленое одеяло• 05 ноября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Я на НП відкривала
Гомосноб
• 05 ноября 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я на НП відкривала
Вони зараз не відправляють на НП наложкою
Запароленое одеяло• 05 ноября 2023
Ответ дляГомосноб
Сорі, переплутала з Модіво. Там і післяплата, і оглянути дають. Там до речі і курʼєр дозволяє відкрити, в додатку Міст зазначають, що оглянути дозволено.
Попельшка• 06 ноября 2023
Пару месяцев назад , в мист экспресс не дали даже открыть, позвонила на горячую линию, сказали , что можно посмотреть только, но не мерить. Вернулась , дали открыть осмотреть.
Xвостокрутелка• 06 ноября 2023
Я переадресовую на розетку і дивлюсь на відділенні.
Навіть кеди міряла…
Гомосноб
• 06 ноября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Навіть кеди міряла…
Це як?
Xвостокрутелка• 06 ноября 2023
Ответ дляГомосноб
Це як?
Кажу курʼєру лишити на відділенні міст (в мене воно на розетці) - а там вже собі дивлюсь, міряю.