Zaviriuha• 06 ноября 2023

Хто пояснить?

Памʼятаю коли були вибори президента Америки і тут на порадниці всі писали, якщо пройде Байден буде війна.
Соната любви• 06 ноября 2023
да, писали об этом. и многие аналитики говорили.
автор Zaviriuha • 06 ноября 2023
Ответ дляСоната любви
Але чому? Аналітики то таке, а чому порадниці так писали?)
Светлана777• 06 ноября 2023
Да,писали. И ато у нас было,когда он был вице-президентом.
Nathalie27• 06 ноября 2023
Десь почули і почали розносити в люди. В 2019 я таке і про Зеленського чула. Ніхто так і не зміг відповісти чому, але всім про це сказати вважали за потрібне.
автор Zaviriuha • 06 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
Ну про Зеленського я так масово не чула, а от про Байдена кожна тема тоді була.
sunholder• 06 ноября 2023
Ответ дляZaviriuha
порадниці читали аналітиків
LudaSHS• 06 ноября 2023
У меня есть тема , где радовались что трамп пришел и будет мир. А он дал нам первый летальное оружие . И война не прекратилась. Особенно радовались с Донецка.
Так что советчицы - такие себе прогнозисты
Takamaka• 06 ноября 2023
Дійсно не розумієте? Цю думку раша розповсюдила. Раші був вигідний дружбан трамп і його ставлення до укр-рос відносин, підігрував раші скрізь, де міг. Раша в будь-якому разі не облишала планів «взяти» Україну як не відносно мирним, так військовим шляхом.
автор Zaviriuha • 06 ноября 2023
Ответ дляTakamaka
То виходить на порадниці сидять одні рашисти? Вони тоді на форумі розносили цю думку.
Nat-li• 06 ноября 2023
Хто всі? Євгєній Мураєв і його гоп компанія?
Takamaka• 06 ноября 2023
Ответ дляZaviriuha
На порадниці сиділи з Криму, ордло, раші (підозрюю, і досі деякі сидять), наші також, на жаль, часто велись на їхню пропаганду.
LudaSHS• 06 ноября 2023
Вот она
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1643006
автор Zaviriuha • 06 ноября 2023
Ответ дляNat-li
Візьміть пірожок з полки, ай молодець, порилися в темах, і що ж такого так компрометуючого?
Мандарина• 06 ноября 2023
Ответ дляZaviriuha
Потому что читали этих аналитиков, не?))
автор Zaviriuha • 06 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Вот она
Дякую, почитаю.
Nat-li• 06 ноября 2023
Ответ дляZaviriuha
Ну ващє нічого! Зовсім вуха не тирчать!
Takamaka• 06 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Вот она
Создавали иллюзию, что трамп обеспечит «мир», а что за этим кроется - неважно…
Мандарина• 06 ноября 2023
Ответ дляNat-li
Рашист, не иначе
автор Zaviriuha • 06 ноября 2023
Ответ дляNat-li
Ну ващє нічого! Зовсім вуха не тирчать!
Я навіть з такими як ви продовжувати діалог не буду, шукаєте зраду скрізь
LudaSHS• 06 ноября 2023
Ответ дляTakamaka
Да
А потом - он сделал - что сделал
Поставил нам джавелины и стингеры, первый, т е полностью разрушили методичку
Nat-li• 06 ноября 2023
Ответ дляМандарина
Рашист, не иначе
Мураев? С чего вы взяли?! Честнейший политик-патриот Украины, не разу не замеченный в компромате. Жаль, на мацкву утёк((
LudaSHS• 06 ноября 2023
Президент Сша это не царь путин, отсюда первые ошибки анализа политикума сша.
От Одного президента мало что зависит, они там лупятся на арене. Внешний курс - такой что выгодно державе. В переделенный кусок времени. Кто б не был президентом,
Баланс элит, лобби, политиков, партий, их стратегии плана по мировому порядку и прочее
Соната любви• 06 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
LudaSHS• 06 ноября 2023
Ответ дляTakamaka
Сейчас грабли 2 по этим методикам, а на самом деле он будет действовать согласно лобби его спонсоров республиканцев.
Мандарина• 06 ноября 2023
Ответ дляNat-li
Мне Коломойский больше нравится😂
Я за ним наблюдаю лет 20 точно, такого патриотизма не встречала больше нигде))
Anastasiya-f052• 06 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
І найгірше в цьому що то виявилось правдою
Sova splushka• 06 ноября 2023
Ответ дляsunholder
порадниці читали аналітиків
Тих аналітиків, які читали порадниць?
Happiness13-Ukraine• 06 ноября 2023
Ответ дляNat-li
Оооо, вчора був повтор. Прям один в один написано. Але дивлюсь , що видалили тему.
nezhinka• 06 ноября 2023
Ответ дляZaviriuha
Ні, вони просто не знали, хто стоїть за завісою. Багато хто думає, якщо щось написано у західній пресі, то вже ж росія тут ні до чого.