kuskus• 06 ноября 2023

Загибель помічника Залужного-теракт?

ammakat• 06 ноября 2023
Помощник главкома ВСУ Залужного погиб от взрыва гранаты у себя дома, под Киевом. Об этом сообщает МВД Украины.

Погибшего звали Геннадий Честяков. Его 13-летний сын тяжело ранен, его госпитализировали.
krasotalisa• 06 ноября 2023
заказне вбивство, не теракт
Natalia505• 06 ноября 2023
Війна. Я новину ще не бачила. Де загинув при яких умовах?
ammakat• 06 ноября 2023
Главком ВСУ Валерий Залужный также фактически опроверг распространенную полицией версию о том, что его помощник погиб от неосторожного обращения с гранатой.

Залужный пишет, что майор Геннадий Частяков погиб от неизвестного взрывного устройства, которое сработало в одном из подарков.

Ранее об этом же сообщал телеканал «Эспрессо».
автор kuskus • 06 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Дома, відкривав подарунки, які приніс після дня народження
5cmhybyna• 06 ноября 2023
та москалі кгбісти напряму працюють. Вони вміють вбивати
5cmhybyna• 06 ноября 2023
окрім того будуть вбивати отрутами і наше улюблене - ДТП
ZhukOlena• 06 ноября 2023
❗️Помічник Залужного загинув під час відкриття подарунку, – Еспрессо

Зі слів дружини, чоловік прийшов з подарунками на день народження. При відкритті одного з яких стався вибух. Ймовірно, це була коробка з пляшкою та чарками.
ㅤ
автор kuskus • 06 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Мені нагадує вбивство того руснявого воєнкора
Nathalie27• 06 ноября 2023
Це дуже погана новина. Для нас
rybka21• 06 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Невимовний біль і важка втрата для Збройних Сил України і для мене особисто.

Сьогодні за трагічних обставин у свій День народження у родинному колі загинув мій помічник і близький друг, майор Геннадій Частяков.
В одному із подарунків спрацював невідомий вибуховий пристрій. У Геннадія залишилися дружина та четверо дітей. Мої глибокі співчуття родині…
З початку повномасштабного вторгнення Геннадій був для мене надійним плечем, повністю присвятивши своє життя Збройним Силам України і боротьбі з російською агресією.
Причини та обставини будуть встановлені в ході досудового розслідування.
автор kuskus • 06 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
Це дуже погана новина. Для нас
Попередження для Залужного?
ViktoriyaM2013• 06 ноября 2023
Ответ дляkuskus
Попередження для Залужного?
Теж подумала про це
Mariya Prokhorova• 06 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
В себе вдома ((((
Yarosh10• 06 ноября 2023
Прибрали , як попередження самому Залужному.
Свої ж.
Чашечка кофе• 06 ноября 2023
Залужний сам підтвердив факт цієї події. І давайте дочекаємося висновків розслідування, а не будемо пірнати в конспірологію
Лето72• 06 ноября 2023
Відкрите попередження для Залужного від опи Єрмака.
ZhukOlena• 06 ноября 2023
Ответ дляkuskus
Попередження для Залужного?
Я думаю так. Бо дивно, що сталося після інтерв´ю Залужного
ammakat• 06 ноября 2023
Ребенка жалко, надеюсь поправится…
ZhukOlena• 06 ноября 2023
Ответ дляЛето72
1000%
nezhinka• 06 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
Це дуже погана новина. Для нас
Все пропало, тепер уже точно.
автор kuskus • 06 ноября 2023
Ответ дляYarosh10
Свої ж.
Давайте без цього
ZhukOlena• 06 ноября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А що правду скажуть?) Так і Монастирського прибрали
Hallowkitty -54c3• 06 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Пишуть, що в себе дома в селі Чайки, необережне поводження з гранатою.
автор kuskus • 06 ноября 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
У вас застарілі данні
Hallowkitty -54c3• 06 ноября 2023
Ответ дляkuskus
Капець....
Іринка Українка• 06 ноября 2023
чомусь згадалась пісня
Sanam• 06 ноября 2023
Співпало? Не думаю...
Hallowkitty -54c3• 06 ноября 2023
Боже, що коїться в цій військовій системі?
nezhinka• 06 ноября 2023
Давайте трошки почекаємо, поки хоч щось стане зрозуміло. Я чомусь думала, що високі воєнні чини краще дбають про свою безпеку. Нагадало історію Татарського, до речі.