oliax• 07 ноября 2023

Zgorzelec (Згожелець) - вокзал пересадка

Шукаю тих, хто їздив залізницею через це містечко - у мене там пересадка 5хв, переживаю як встигнути та зорієнтуватися. Фото показують, що це скоріше станція, 2 коліі всього. Але раптом є який підвох, який я маю знати? Пересадка на електричку до Дрездена, якщо що. Дуже вдячна всім, хто допомагає!
успокойте_Меня• 07 ноября 2023
А не простіше з Вроцлава до Дрездена їхати,тим же потягом.5 хвилин це дуже мало,в запасі
успокойте_Меня• 07 ноября 2023
Вам тоді треба раніше,бути на вокзалі
Галя-краля• 07 ноября 2023
Там 4 колії, встигнете
автор oliax • 07 ноября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Не зрозуміла вашого коментаря. прямого потяга на мої часові рамки немає
автор oliax • 07 ноября 2023
Ответ дляГаля-краля
Там 4 колії, встигнете
Дякую за надію :) там підземки, і може там є табло якесь? Буду вдячна за деталі, які допоможуть не втратити часу
автор oliax • 08 ноября 2023
Раптом комусь стане у нагоді - можна пішечки пройтись від вокзалу Згожельца до Герліца (близько 45хв ходу), і звідти вже їхати. Потягів з Герліца судячи з розкладу дойчебана, більше. Я сама ще не їхала, тож поки теоретизую