Не зви чайна• Изменено 10 ноября 2023

Який вид штор і колір ви б порадили на кухню?

Самі меблі будуть: верх під дерево(як плитка на каміні), низ і фартух графітові(типу як на картинці). Обої:білі і графітові.
Знаю, що зараз будуть запитувати навіщо камін на кухні-одразу скажу, що там була груба і вирішили з неї зробити камін).
Думала, на вікно, яка в робочій зоні почепити римські штори. А зона, де буде стіл-тюль(льон) і світло сірі штори під мішковину.
КаРаКаТиЦа• 10 ноября 2023
Жалюзі. Сірі.

Мадам Тю-лю-лю• 10 ноября 2023
Щось світле! Тільки не темне, бо і так мало світла
Муркамурковна• 10 ноября 2023
Мені подобається ваш варіант, але зараз вам розкажуть шо штори і тюль то не модно і страшно, а треба або голе ввкно або жалюзі
автор Не зви чайна • 10 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Дякую. Жалюзі не хочу. До цього були жалюзі-постійний пил на них. А витирати-сил не вистачає.
жижифреймут• 10 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
зато уютно и пофиг кто что думает
Небоброїдка• 10 ноября 2023
Тільки не сірі. Забагато сірого буде. Льон але натурального кольору
Муркамурковна• 10 ноября 2023
Ответ дляНе зви чайна
Ще подивіться на темно- оливкові або кольору темної трави
Як робила я)) їхала в магазин, купувала готові штори різних кольорів і перевішала) підібрала колір, штори відвезла здала, а ті, що подобались.. Залишала, або замовляла по метражу)) такого ж кольору)
Муркамурковна• 10 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
зато уютно и пофиг кто что думает
В мене теж штори, я терпіти жалюзі не можу, вони є, але до них є ще і тюлі і штори
ОйЙой• 10 ноября 2023
В мене така кухня, верх під дерево, низ графіт, на вікні, що в робочій зоні римські штори світло-сірого кольору, ледь-ледь сірий…

Ростки жимолости• 10 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
зато уютно и пофиг кто что думает
как раз голое окно или жалюзи не про уют..
Дама с собачкой• 10 ноября 2023
Щось світле, але я б вже не обирала сірий. Може як кажуть льон натурального віддтінку. Або типу оливкового, але зовсім світлий. Цей варіант навіть краще, щоб додати трохи кольору
жижифреймут• 10 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
я не понимаю когда только жалюзи, эти откосы на виду.. как в офисе
Дама с собачкой• 10 ноября 2023
Ответ дляРостки жимолости
То можливо стосувалось штор і тюлю, які мають тут зафукати)
жижифреймут• 10 ноября 2023
Ответ дляРостки жимолости
ну так и я о чем) я за тюль, шторы..
Муркамурковна• 10 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
Я теж) мені треба що б і штори були і тюлі і свічечки там всякі і квіти)))
жижифреймут• 10 ноября 2023
Ответ дляДама с собачкой
саме так)
Помилуйте мадам• 10 ноября 2023
Я бы разбавила мрачный серый цвет цветными красивыми римскими шторами ,типа райские птицы или принт с большими тропическими цветами.
Обнимашкина• 10 ноября 2023
сірі штори - все зіллється.
я б повісила коричневі чи зелені
Обнимашкина• 10 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
насправді це справа смаку) в мене довго не було штор по квартирі і мені було норм. а потім захотілося штори, повісила і думала «бооооже, чого раніше не зробила? так набагато краще»

Треба підробіток• 10 ноября 2023
Білий шифон, а поверх сірий шифон. Або взагалі тільки ролети.
ОленаЯ• 10 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
Так і так, як в офісі, штори не допоможуть.
ОленаЯ• 10 ноября 2023
Ответ дляТреба підробіток
Куди сіре ще, треба чимось оживити, маленька темна коробочка, гарну ідею радили під натуральний льон, щось світле, тут римка прикольно буде. Всі інші під цей стиль не дуже, щось лаконічне.
КучМала• 10 ноября 2023
Белые римские шторы.
Или длинные белые полупрозрачные.
Или совместить: римская грубая (серо-бежевая) и поверх - длинная белая вуаль.
ОленаЯ• 10 ноября 2023
Автор, а взагалі, якщо є кошти зверніться до професійних дизайнерів, які вам класно все зроблять.
Червона калина• 10 ноября 2023
Не спішіть зараз замовляти штори/тюль. Коли вже будуть всі меблі, крісла і тд побачите що там проситься)
Муркамурковна• 10 ноября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Це розуміють адекватні люди, а інші свій смак видають за істіну і моду і тренд і тд... І гавнять все інше
ЯниЯ• 10 ноября 2023
Ви дуже багато фактур намішали, треба щось світле і однотонне, під якийсь колір, який вже присутній, бо буде зовсім мішаніна
etsuk2004• 10 ноября 2023
Я повісила на всі 4 вікна в зоні кухні і зоні відпочинку римські світло-сірі напівпрозорі штори, хоча планувала розділити, римські в частині кухні, а тюль+штори в підлогу в іншій частині. Колір кухні десь такий, як у вас, але без дерев´яних вставок - мат графіт. Якщо ще планується щось з м´яких меблів, або стільці, почекайте на них, штори вже в останню чергу.