Альфред Шнитке• 11 ноября 2023

Доглядальниця за 300 грн з 20:00 до 07:00 без сну

Випадково натрапила на так звану «вакансію». Це жарт чи як?
Потрібно з 20 до 07 перевертати людину (чоловіка), а в доглядальниці шукають жінку. Тобто, це повинна бути якась міцна жінка, яка зможе це робити без шкоди для свого здоровʼя та спини.
І, по суті, не спати всю ніч, так як потрібно перевертати і судно виносити, якщо людина лежача.
300 грн ще й уточнення, що без проживання.
Навіть в категорію «робота» таку «вакансію» додавати сумнівно.
genteestupida• 11 ноября 2023
Ну может денег нет 🤷‍♀️но сумма реально смешная

КошкинДом• 11 ноября 2023
Почему без сна? Лежачий спит, если нет проблем серьезных . Покряхтел, вы перевернули. Найдутся желающие. и не стоит осуждать . Вы можете оказаться на местах этих работодателей.
Ловлю капці• 11 ноября 2023
Ніхто не піде
Оле Лукойе• 11 ноября 2023
Ответ дляКошкинДом
Или даже на месте соискателя
Сумка з негодою• 11 ноября 2023
На базарі в мороз і спеку стоять по 12 годин за 500
автор Альфред Шнитке • 11 ноября 2023
Ответ дляКошкинДом
Якщо так легко і людина може повноцінно виспатись на такому «чергуванні» - чому ж тоді рідні цієї особи не роблять те саме самостійно ?
Мабуть їм треба на роботу зранку і вони не виспляться, чи не так?
Це повноцінна робота, але за смішні копійки. Ви ж розуміти маєте, що після такої вахти на іншу роботу людина на 8 годину вже не піде, так як піде відсипатись додому. Тобто, це буде її єдиний заробіток
Може ще третю?• 11 ноября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
І?
Очевидно ж, що шукають таку людину якій не треба зранку на роботу.
Я не те щоб підтримувала такі низькі зарплати, але жінкам 50+ зараз не так легко знайти роботу
ДваДваВісім• 11 ноября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
наверное они переворачивают его остальные четыре дня в неделю, и хотят человека что б хоть через день иметь возможность спать. На самом деле жаль всех, и тех кому нужна помощь с лежачим, а они не могут ее оплатить, и того у кого в жизни такие обстоятельства что сочтет такую работу и зарплату подходящей
Не їм після шостої• 11 ноября 2023
Моей бабуле нужна была сиделка. Отозвалась санитарка из больницы. 200-250 грн за ночь. Бабушка ходячая, но у нее случались приступы и + деменция. Нужен был взрослый. Но не пригодилась.
Я это к чему. Деньги действительно очень маленькие. Но желающие найдутся, ксожалению

Чесно брешу• 11 ноября 2023
Ну якщо бути відвертою,це реально знецінення людської роботи. Хто стикався що воно таке,той знає про що мова.
Одна справа,якщо б людина була ходячою,тоді може якась бабуся в здоровому глузду і погодилась. А тут лежачий чоловік,якого фізично треба перевертати 8-10 разів за 11 годин(про жоден відпочинок і мови немає). Треба мати кінське здоров´я просто.
Доглядала за лежачою бабусею і знаю що воно таке.
Звісно,можливо хтось від безвиході погодиться,але навряд
Лиса91• 11 ноября 2023
За таку роботу треба платити хоча б 800 гривень, а не 300 грн, зараз сходити до магазину підкупити продуктів треба мінімум 500грн.
автор Альфред Шнитке • 11 ноября 2023
Наші жінки ідуть за кордон працювати доглядальницями і за ті кошти утримують себе, ще й пересилають рідним, а тут майже за пів доби такої важкої роботи 300 грн.
Чому для деяких це норма ще й пишуть, що нема в тому нічого складного?
ДваДваВісім• 11 ноября 2023
ну если к примеру с тем стариком живет одинокая женщина, скажем дочь, и больше близких нет, а у нее зарплата около минималки, и кроме работы каждую ночь надо еще не спать и лежачего ворочать. На сиделку денег нет, как выходить тут из ситуации хоть вешайся... Судить тут на самом деле не стоит. Может конечно люди просто жлобы, а может как то так
Залатавая• 11 ноября 2023
Ответ дляСумка з негодою
Да ладно... сейчас там столько за день зарабатывают?
автор Альфред Шнитке • 11 ноября 2023
Ответ дляДваДваВісім
Ви праві. Це дуже сумно
автор Альфред Шнитке • 11 ноября 2023
Ответ дляЛиса91
Так, щоб хоча б виходячи з такої зміни людина могла зайти в магазин та купити продуктів і прогодувати себе ті дні, які вона працюватиме
ЕлькиПальки• 11 ноября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
а где людям взять больше??? у нас тут не за кордоном- зарплата меньше
автор Альфред Шнитке • 11 ноября 2023
Взагалі дуже шкода всі сторони. Шкода, що немає можливості запропонувати гідну оплату праці, а лежачій людині необхідний догляд.
автор Альфред Шнитке • 11 ноября 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Я до того, що деякі знецінюють цю працю, мовляв, що там такого перевернути десять разів за ніч? Коли це дійсно важка праця (і вона оцінюється в інших країнах на належному рівні)

Тётушка Лошадь• 11 ноября 2023
Я пол жизни за эти деньги сутками работала. В больнице только
Тётушка Лошадь• 11 ноября 2023
Человек скорее всего так же уходит в ночные смены работать потому и ищет помощника. Если бы мог предложить больше то предложил бы.
ГендиреХтор• 11 ноября 2023
Якщо це маленьке місто то оплата нормальна. У мене родичка на заводі працює по 12 годин платять 400 грн за зміну.
В меньких містах роботи майже немає тому можна знайти бажаючих на таку вакансію. Тим паче у людини яка наймає доглядальницю можливо немає грошей щоб більше платити.
Пушкининиана• 11 ноября 2023
Ответ дляМоже ще третю?
І?
То легше консьєржем десь доба через три сидіти телевізор дивитися, бо жінці в 50+, яка наперевертається діда, потім самій спину лікувати доведеться.
Тра Ля Ля• 11 ноября 2023
Зачем так часто переворачивать лежачого человека?
Нога на ногу• 11 ноября 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Буває різна шкіра. Маємо знайомих, то взагалі не перевертають бабусю і все ок. А мого батька як на ніч полишити, то потім три місяці пролежні лікувати будеш
Тра Ля Ля• 11 ноября 2023
Ответ дляНога на ногу
я же не говорю, что вообще не переворачивать, но 10 раз за 11 часов - это каждый час. Зачем так часто?
Нога на ногу• 11 ноября 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Я написала до того, що можуть бути різні нюанси. Може людині боліти починає, якщо довго позу не змінювати, може ще щось. Ніхто зайвого не буде робити з лежачим
Може ще третю?• 11 ноября 2023
Ответ дляПушкининиана
Ну в Черкассах нет консьержев
Вкаблучках• 11 ноября 2023
Ответ дляЗалатавая
А можна бути і без початку.
В нас виїздна торгівля.
Пальне,мито,кава.
Намети поставити,столи.
Розгрузити бус,розставити взуття.
І ноль за торговий день.
Таке зараз часо.
З 5 год ранку на ногах
Вкаблучках• 11 ноября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Ніхто 10 разів не перевертає.
Сусіди залишають свого лежачого батька в 5 ранку і приїжджають додому в 14.
Часто їдили влітку одразу на річку,тепер на гриби.
А нікого не наймають.
І так вже роки.