Столічна штучка• 11 ноября 2023

Хто на роботі має допуск до держ таємнині, проконсультуйте.

Дівчата, розкажіть, чи є якісь підводні камні, чи варто погоджуватись?
Влаштовуюсь на роботну в приватну компанію, звичайним інженером, але от треба оформить. Крім нерозголошення є якісь обмеження?
Love_Love_Love_• 11 ноября 2023
Що оформить?
При чому тут державна таємниця?

автор Столічна штучка • 11 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Що оформить?
При чому тут державна таємниця?
Пройти процедуру допуску
Сладко-соленая• 11 ноября 2023
Вони вам мають все пояснити, в іншому випадку ви не зможете нести відповідальність.
язззззь!!!• 11 ноября 2023
Приватна компанія і держтаємниці? Ви нічого не плутаєте? В мене є допуск до держ таємниці, окрім нерозголошення, виїзд за кордон лише за погодженням і конкретні строки
Козачка• 11 ноября 2023
При чем здесь допуск к гос тайне и ваша частная фирма?
Моторошні троянди• 11 ноября 2023
Ваша фирма не имеет никакого отношения к гос.тайне. вы проходите процедуру, чтобы не разглашали информацию о работе своей фирмы.
автор Столічна штучка • 11 ноября 2023
Ответ дляСладко-соленая
Босю, щоб це пояснення не звелося, до ’підпис здесь і підпис здесь’. От і думаю, що я маю вияснить, якщо я на цьому не розуміюся.

Козачка• 11 ноября 2023
Ответ дляязззззь!!!
У мужа так же
Бубль Гум)• 11 ноября 2023
ну ви не зможете просто так поїхати за кордон, потрібно буде попереджати по процедурі
і звіт писати
рештп - не знаю
вам доплатять щось в офісі за доступ? в іншоиу випадку я б не погоджувалась
Сладко-соленая• 11 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Розумію. Може є юрист і тоді в нього проконсультуватися
И_В_офигительных_штанах• 11 ноября 2023
Може комерційна таємниця?
english book• 11 ноября 2023
Дивлячись яка у вас ступінь допуску.
Наприклад не можна без повідомлення у службу безпеки поїхати за кордон. Тобто ’гарячі тури’ майже нереально.
автор Столічна штучка • 11 ноября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Так, не плутаю. Дякую за відповідь. А про обмеження на виїзд ви давали згоду чи це згідно законодавства йде автоматом з допуском?
Шкала Радощів• 11 ноября 2023
Ответ дляКозачка
Ви далека від цього
Пульт от линолеума• 11 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Фірма виконує держзамовлення.
Це для тих, хто рукаліцо ставить
Бубль Гум)• 11 ноября 2023
а взагалі це дивно - оформлювати такий длступ простому інженеру ще й новому працівнику.як правило доступи у керівників
його щей офлрмлюють дуже довго до року
а як ви звільнитесь?
як вони можуть таке новій людині пропонувати?
Козачка• 11 ноября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Ви далека від цього
Та нет, это как раз вы не в теме))
язззззь!!!• 11 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Згідно законодавства. Плюс можуть перевіряти вас, та ваших родичів негласно.
автор Столічна штучка • 11 ноября 2023
Ответ дляБубль Гум)
і звіт писати
рештп - не знаю
Якщо буде обмеження на виїзд, то я не погоджуся звісно.

Козачка• 11 ноября 2023
Ответ дляБубль Гум)
його щей офлрмлюють дуже довго до року
а як ви звільнитесь?
100%
язззззь!!!• 11 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Але я все одно не розумію,яка може бути держтаємниці в приватній компанії, такого бути не може. Можливо ви плутаєте з комерційною таємницею
Бубль Гум)• 11 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
це не заборона виїзду, просто там формальності - повідомити заздалегідь, підписати якісь додаткові папери, здати звіт по приїзду
автор Столічна штучка • 11 ноября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Вище вже пояснили, не плутаю.
Дверной_Проем• 11 ноября 2023
Обмеження на виїзд
english book• 11 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Не обмеження, а треба попередити,зазначивши куди їдете, та на скільки.
Обмеження може бути, якщо ви збираєтеся в Росію наприклад.
Але знову ж. Все залежить від ступені.
Бубль Гум)• 11 ноября 2023
Ответ дляязззззь!!!
ну може фірма пов´язана з інфраструктурними проектами, буде ходити на наради в міністерство людина, от уже і доступи потрібіні
Карамбулкул• 11 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Це автоматом іде. У нас людина поїхала без дозволу після повернення потягали трохи з поясненнями і це до 24го було.
Зі я б не погоджувалась
Стрибну в гречку• 11 ноября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Так може бути, я теж працювала на такому підприємстві. Треба добре читати умови , і крім того, в нас колективним договором, була передбачена за це доплата
автор Столічна штучка • 11 ноября 2023
Ответ дляenglish book
Але знову ж. Все залежить від ступені.
Дякую, це така морока і наче сам собі не належиш, а під час війни на таке підписуватись особливо страшно.
Бубль Гум)• 11 ноября 2023
авторе, якщо ви тільки влаштовуєтесь туди на роботу, то не варто на таке погоджуватись
виглядає ніби на нову людину хочуть навісити всіх собак