Коко Шанель• 12 ноября 2023

Хочу дорогую хорошую водичку. Посоветуйте пожалуйста ваш фаворит

Каркуша Клара• 12 ноября 2023
Эвиан вкусная, ещё люблю перье с лаймом в стекле

Однозначная• 12 ноября 2023
Послушаю. Мне нравятся легкие ароматы. Цветочные, фруктовые
Ясамаякрасивая)• 12 ноября 2023
Я с ума схожу от Герлен Шалимар суфле.
АнтиТроль• 12 ноября 2023
А рыпку?)
Пустощі-веселощі• 12 ноября 2023
Вы о парфюмерии или еде?
Светка-пипетка• 12 ноября 2023
White Suede Tom Ford -це мій фаворит
Prada Candy Kiss-не з дуже дорогих,але вона прекрасна. Здавалося б, така проста піраміда,але вона чудесна
Бджолина королева• 12 ноября 2023
Боржоми

Пустощі-веселощі• 12 ноября 2023
Судя по категории, где автор тему разместила, наверное о парфюмерии. Если вам прямо водичку и дорогую - ваша марка Jo Malone. Чисто дорогая водичка
Пригаю-цибаю• 12 ноября 2023
Я полюбляю класику
Ланком Ідоль
Givenchy Irresistible
Гуччі Гілті
Діор Міс Діор, Жадор, Еддікт
автор Коко Шанель • 12 ноября 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Вы о парфюмерии или еде?
Парфюмерия
Пригаю-цибаю• 12 ноября 2023
Тільки не купуйте нішу. Сьогодні дуже показово було як пройшлась дама по Сільпо та у половини людей почався кашель. Продавець мʼясного відділу трохи не задихнулась
Хропочка з гривкою• 12 ноября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
и что это был за аромат и как вы определили что это ниша?
автор Коко Шанель • 12 ноября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Я, если честно, люблю кирке. Но зная как на неё реагируют некоторые, стоит, не ношу ((
Обижулька• 12 ноября 2023
люблю миргородскую слабогазированную.
автор Коко Шанель • 12 ноября 2023
Ответ дляОбижулька
люблю миргородскую слабогазированную.
Боже, вы прям богиня остроумия
Чтооооооооооо?• 12 ноября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
На работе сотрудница напшикалась Монталь летом в жару, я думала,что не доживу до конца дня.
Пригаю-цибаю• 12 ноября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Це був доволі популярний смердючий аромат, назви не памʼятаю, бо я не прихильник. Так смердіти може лише ніша, повірте, це дуже характерне смердіння і воно притаманне ніше. Я не можу сказати, що я парам така витончена в цьому питанні натура, але в мене дуже гостре відчуття ароматів. В порівнянні з оточуючими я раніше за всіх та сильніше за всіх починаю відчувати запах. Щоб ви розуміли, то я йду по коридору поліклініки та чую в кого з пацієнтів ацетон починаючи вже з 1+
Леся Українка• 12 ноября 2023
Боржомі
Пригаю-цибаю• 12 ноября 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Монталь сильний аромат, але він не противний, він схож на природні аромати. Хоча на мій погляд з ним до громадського транспорту краще не треба

Чтооооооооооо?• 12 ноября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Мне было похоже на подгнивший фрукт. Я ещё сначала ходила и искала,что испортилось)
Alianna88• 12 ноября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
А така дама мабуть напише шо у неї шикарні шлейфові духи, всі обертаються, роблять комплімегти і питають що це за розкішний парфюм🤣🤣
Безлім на все• 12 ноября 2023
Люблю бювет 7 і Набеглаві
Пригаю-цибаю• 12 ноября 2023
Ответ дляAlianna88
Не знаю що вона напише, про смаки не сперечаються. Але є все ж таки якісь межі. Не знаю як ці межі вистроїти в парфумерії 🤷‍♀️ але треба. Я доволі стійка в цьому питанні, а моя колега зробила пацієнтці зауваження за її парфумерію, що їй позачергово прийдеться робити провітрювання в кабінеті та здвинеться черга. Після цього було 2 скарги на лікаря - одна від власниці парфюма, друга від незадоволеної пацієнтки, що вона приїхала на свій час та була змушена чекати. Ось така історія з тими нішами.
автор Коко Шанель • 12 ноября 2023
Ответ дляAlianna88
А які у вас))??
SecondLeg-f4c4• 12 ноября 2023
Ganymede
але вони дуууже специфічні
Детские_Будут?• 12 ноября 2023
Попробуйте іam eisenberg. Очень политкорректные и ненавязчивые
Alianna88• 12 ноября 2023
Ответ дляКоко Шанель
А які у вас))??
YSL libre
Xвостокрутелка• 12 ноября 2023
Ответ дляAlianna88
YSL libre
Либре разные бювают
Alianna88• 12 ноября 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Либре разные бювают
І шо?
Коли мовчу- приємна жінка• 12 ноября 2023
Від ніші мені чомусь дурно. З останнього таким користуюся