sanya.lg• 13 ноября 2023

Допоможіть, будь ласка, викупити іграшку

Дорогі порадниці, допоможіть, будь ласка. Дитина просить купити лабіринт Quercetti Migoga marble run elevator 6576. Схоже, в Україні його немає в продажу. Шукаю закордоном - на Амазоні нема в наявності, інші магазини не пересилають в Україну. Магазин виробника Quercetti в Італії, пересилає по Європі, але України в списку нема. А іграшка дуже потрібна, бо дитина аутист: як щось в голову собі візьме, то вже дістань хоч з-під землі)
Може, є тут дівчата-посередники, що можуть викупити мені цей лабіринт?
спальное место• 13 ноября 2023
В любом американском магазине можно выкупить через сьют мистэкспресс
Нервогенератор• 13 ноября 2023
В польському емпіку дивились? Чи алегро?
автор sanya.lg • 13 ноября 2023
Я такий профан у закордонних закупах, що освоїла тільки I-herb. Дякую за поради, спробую пошукати в Америці та Польщі.
Страхованная• 13 ноября 2023
Ответ дляsanya.lg
автор напишу в личку
Щось не спиться• 13 ноября 2023
Я знайшла на Алегро в Чехії. Але Алегро це польський сайт. Можете спробувати через Нову пошту купити або якщо є знайомі, то щоб купили і передали вам.
автор sanya.lg • 13 ноября 2023
Ответ дляЩось не спиться
Дякую
tujtrj• 13 ноября 2023
Этот?https://rozetka.com.ua/ua/336110710/p336110710/
автор sanya.lg • 13 ноября 2023
Ответ дляtujtrj
Ні, такі в нас вже є.
из_под_тишка• 13 ноября 2023
Ця фірма колись була у будинку ігращок я за нею у свій час шукала конструктор...
из_под_тишка• 13 ноября 2023
Зараз по пошуку картинки видало у наявності на промі та розетці ціна 1800 там під замовлення. Треба з продавцем зписуватись
из_под_тишка• 13 ноября 2023
На ібей можна купити. Можете через когось замовити хто займається викупами Америки
автор sanya.lg • 13 ноября 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Дякую) Мені Гугл теж пише, що на промі є в наявності, а коли переходиш у додаток, то навіть продавця не показує, лише пише, що нічого не знайдено. Чи то я туплю. Спробую ще в Розетці полазити.
Innag• 13 ноября 2023
Ответ дляsanya.lg
Дякую
https://www.amazon.de/Quercetti-QA6576-Migoga-Marb...
Миссис Буркул• 13 ноября 2023
В наявності на німецькому амазоні
Миссис Буркул• 13 ноября 2023
Ви на амазон індекс країни вводьте. Бо там автоматом ставить Україна і майже нічого не показує в наявнсті
автор sanya.lg • 13 ноября 2023
Всім щиро дякую за допомогу! Зробила запит на викуп в MeestShopping, чекаю на відповідь.
Дівчата, ви такі класні, хай вам всім щастить в житті