Мало думаю про чоловіка та дітей, це нормально? Бо в мене кризис середнього віку, та я боюсь стати старою і хворою?
Питаю тих, хто заглядав в мої теми(
Ответ дляOllka
Ні, не таке, як ви думаєте
У мене була дуже бідна родина. Здорових в ній майже немає. Багато онкології, інвалілностей з інших причин.
Я в ваших темах писала - онко маминої сестри і її дітям я стала мамою у свої 19 років, в 16 працювала в санітаркою в лікарні де мама лежала після страшної аварії, потім онко моєї дитини, мами, загибель брата, онко його дружини і діти на мені, лежача сама і одночасно бабуся повністю лежачі одночасно. Потім операції тата - багато з ампутацією, тепер протезування чоловіка.
Немає сенсу плакати. Потрібно акумулювати сили і шукати вихід. Шукати гроші, допомогу, лікарів.
При цьому а мене є подруги, свій час, робота.
Це все реально - потрібно захотіти.
Лікування її не має вже сенсу, 87 років(
Два варианта:
1) Живе сама, я їзжу раз у тиждень, якщо не лежача та в розумі.
2) Я живу з нею, якщо лежача та деменція.
Що буде, скільки це буде, невідомо. Краще вже не буде, це реальність, я це бачу(
Це і моє життя теж.
Два варианта:
Це і моє життя теж.
Ответ дляOllka
Гірше було. Але вам то не цікаво.
В мене вмирали родичі від онко в молодому віці, це дуже важко, але це інше. Тоді гостре почуття несправедливісті було та гнів - чому так рано!
Зараз з нею якась гнітуща тоска в мене.
Переїхала до себе, що приходити в себе між візітами.
Зараз з нею якась гнітуща тоска в мене.
Ответ дляLife is Beautiful
Два варианта:
Це і моє життя теж.
Два варианта:
Це і моє життя теж.
І що?
Я так декілька разів жила.
Я вище писала - у нас в родині одночасно було двоє лежачих. Мама на наркотиках, повністю лежпча, стонуча, вночі теж, яка нічого не розуміла, нікого не впізнавала. І бабуся після двох інсультів ще й незрозуміла що робила і агресивна - кидала фекалії в того, хто заходив, кричала - лежала більше 6 років так. Теж знали, що шансів немає. Похорони були майже одночасно. Приїхали з однієї - в той же день організовували інші.
Я так декілька разів жила.
Ответ дляLife is Beautiful
Зараз з нею якась гнітуща тоска в мене.
Нащастя ви з власною дитиною 2 роки в онко не були.
Тут не мірятись потрібно кому гірше - а взяти чужий приклад і щось робити.
Ответ дляOllka
І що?
Я так декілька разів жила.
Але це моя буде віна, як щось погане буде? Але я не можу зробити нічого(
Ответ дляLife is Beautiful
Вашої провини нема в жодному разі. Ваша мати прожила (і продовжує) нормальне таке життя не без вашої допомоги. А у вас до неї купа неоднозначних думок ще з ваших 10 років. Тому й настрій відповідний. Колись і це закінчиться.
Ответ дляOllka
В мене зараз мама затулила собою дитину чомусь. Я хочу жити знов нормально, бачити дітей.
Вони хочуть мене бачити, я сама нікого не можу бачити чомусь. Хочу придти в себе, потім бачити. С початку війни жила з мамою рік, це дуже на психику подіяло(
Подробиці не хочу казати, я б це психотерапевту розповіла. Але нема настрою, часу та грошей, щоб дійти до нього(
Другий вариант - з мамою я живу одна, ніхто не хоче до неї більш їздити( Живу з нею, роблю все, як вона каже, бо інакше їй погано стає(
Ответ дляKittu2008
Насмешки не из- за костылей мамы, а из- за того, что вы из не пресекли, вырезав по морде шутнику, смекаете?
В 10 років? Я не вмію дратись зовсім.
Ответ дляLife is Beautiful
Два варианта:
Це і моє життя теж.
Два варианта:
Це і моє життя теж.
Если лежачая- нанимаете сиделку и все
Коли мама ще виходила, було таке, що її прогнали з лавочці. Мужик, обізвав нищею бабцею. Я буваю у гніві, коли вона таке розповідає. А вона тільки мене може сварити, з іншими сюсюкає у відповідь на хамство. Розповідає з посмішкою, як її ображають всі( Це злить мене.
Ответ дляKittu2008
Так учились бы ) вы не хотели
Ні, я не дерусь.
Vita_Nikita• 16 ноября 2023
Автор,она встает?Сама что-то делает?Бабушка моя,когда еще ходила с палками,я ей возила еду в банках готовую,забирала стирку,убирала и уезжала.Она сама себе разогревала,мыла посуду.Если она совсем уже не встает,то да-уход нужен,но можно и разгрузить себя,взять сиделку на 3-4 дня в неделю.Есть варианты,надо думать
Ответ дляVita_Nikita
Вона ходить по квартирі, обслуговує себе дома сама.
Vita_Nikita• 16 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Тогда чего Вы там живете?Выделяете один день на стирки,глажки,готовки, уборки,а остальное время живете своей жизнью.Вы не Господь Бог,оздоровить и омолодить никого не получиться.Помогаете?Помогайте,но не кладите свою жизнь на алтарь,она одна у Вас.
Ответ дляVita_Nikita
Зараз так і роблю, але в неї важко чомусь мені, нервую.
Vita_Nikita• 16 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Учитесь абстагироваться.Уехали от мамы, сразу переключайтесь на свою семью
Vita_Nikita• 16 ноября 2023
Ответ дляOllka
Автор не живе з родиною
Діти і чоловік окремо
Я в курсе.Не поняла только зачем,если нет такой необходимости
Ответ дляVita_Nikita
Депресія, не хочу бачити близьких. Почалася, як пожила у мами, тому що та боялася війни та хворіла. Не пройшла с переїздом(
Ответ дляOllka
Думаю, что тяжело с таким человеком жить
У мами ніхто, крім мене, жити не буде.
Разом зі мною будуть, бкз неї, якщо я перестану плакати. Не знаю, чому так реагую на все(
Ответ дляLife is Beautiful
У мами ніхто, крім мене, жити не буде.
При чому тут у мами?
Ви живете окремо
Мама окремо
Чоловік і діти окремо, наскількт я зрозуміла
Мама ходяча, сама за собою доглядає
Їхати до неї 20 хв
Нащо в даний час жити з нею?
Діти самі точно жити не можуть - але ж ви живете окремо
Ви живете окремо
Мама окремо
Мама ходяча, сама за собою доглядає
Їхати до неї 20 хв
Нащо в даний час жити з нею?
Ответ дляOllka
При чому тут у мами?
Ви живете окремо
Мама окремо
Мама ходяча, сама за собою доглядає
Їхати до неї 20 хв
Нащо в даний час жити з нею?
Ви живете окремо
Мама окремо
Мама ходяча, сама за собою доглядає
Їхати до неї 20 хв
Нащо в даний час жити з нею?
Можуть, вони не мали. Спілкування та близьки відносини постраждали дуже(
Пригничений стан, не хочу спілкуватись.