рукиЖимолости• 16 ноября 2023

Як же мене дістало все!!

Я живу знаючи вже заздалегідь що 2024 рік буде для мене жестяковий рік (((
Мене чекає розлучення , тому що він почне їздити світом сказав заради роботи ескорт імпорт аби заробляти свої великі гроші, а я сказала що сама бути не хочу і все на мені. Вдома і так було постійні скандали то вже кінець стосункам і так давно приходив
Але то таке
Здоровʼя підвело вічно все болить. Робота низькооплачувана . На душі гівно повне . Як же все набридло мені……… просто виговоритися…….
Солоденька цукОрка• 16 ноября 2023
Коли емоції уляжуться, то подумайте що там де кінець, то і початок чогось нового також.
автор рукиЖимолости • 16 ноября 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
У меня есть знакомая, которая именно так и живет - муж часто в командировках и 100% ей изменяет. При этом она сама никто, ни дня не работала, но ее все устраивает - его деньги, отличная квартира и т.д., регулярные дорогие подарки и все прочее. Он тоже не стремится с ней развестись - она отличная хозяйка, готовит обалденно, всегда его из командировок ждет с накрытым столом и т.д. Это не семья, конечно, такие себе партнерские отношения. Но такой вариант тоже имеет право на жизнь, разве нет? Всем нормально, комфортно - и это главное.
Їй комфортно а мені ні. От в цьому і вся різниця. Хоча головою розумію та плювати він на мене хотів з високої гори бо і так зрозуміло що він почне їздити і буде і байдуже йому на мене. Бо людині якій важлива сімʼя так не буде робити.
Госпожа_тамагочи• 16 ноября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Некоторые разделяют семью и б..дей. И походы налево не мешают им заботиться о законной жене и детях. Я не говорю, что так правильно и все так должны жить, но если для вас очень важны его деньги - то может и стоит изменить отношение к этому. Вам тоже никто не запрещает сходить налево. Да и развестись всегда можно успеть.
So_so• 16 ноября 2023
Ответ длярукиЖимолости
От мені цікава ваша логіка можна дізнатись?
«Яка різниця чи буде він вам зраджувати?». Тобто вас не хвилює чи ваш чоловік вам зраджує?
Если я хочу с ним разводиться, нет, конечно.
So_so• 16 ноября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Человек, которому важна семья не будет стараться заработать?
Коржик• 16 ноября 2023
І який сенс у розлученні?
Тю, ну раз такі погані стосунки, і добре що поїде на заробітки, тобто його не буде поряд. Але всі фішки офіційної дружини в вас будуть.
Ну який тоді сенс?
Жити на аліменти 2к? Нічого не зрозуміла
So_so• 16 ноября 2023
Ответ дляКоржик
І який сенс у розлученні?
Ну який тоді сенс?
Я так думаю, автор очень эмоциональная, всё у неё смешалось и решила мужа попугать (только не бросай меня в терновый куст вспомнилось)).
автор рукиЖимолости • 16 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Та нікого я не вирішила попугать. І так ясно що він поїде і буде їздити весь час а ми розлучимось. Всім дякую за відповіді.
БеллаДонна• 16 ноября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Діти щ ким будуть? Школа і решту
Але як писала вище то в нас давно вже стосунки зіпсувались і до розлучення вже йшло давно.
Якого ви хочете з чоловіком їздити? Хай їде і заробляє. Хіба через таке нормальна жінка розлучається???
Ви вже писали, що переживаєте, що буде зраджувати. Запам´ятайте, хто хоче, тому їхати не треба. От баби, як ріп´яхи чипляються зараз за мужиків.
БеллаДонна• 16 ноября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Зрадник і поруч з вами зрадить))
БеллаДонна• 16 ноября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Гроші не буде заробляти?
БеллаДонна• 16 ноября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Це друга ваша тема, а попереду ще 10. Але вас тут не підтримають, бо ви не праві. Ви розлучаєтеся за те, чого ще немає. Він не зрадив, а ви наперед розлучаєтеся? Бережете себе від потрясінь. Інфантильна поведінка малої дитини. Розлучайтеся, з грошима він точно найде спокійну і розумну, бо в кого гроші- вибір більший.
Пушап Мі мі• 16 ноября 2023
Ответ длярукиЖимолости
На який?..
Переписать в позитивном направлении:
избавлюсь от надоевшего человека, получу свободу и смогу жить как хочу, без ссор. Но зато будут от него получать алименты на детей.
Это минимум.

А как максимум могу сказать, что знаю случай из реальной жизни, когда сваха выдала замуж за иностранца женщину с 5-ю(!) детьми.
Но та женщина точно думала ’я самая обаятельная и привлекательная’, а не ’Здоровʼя підвело вічно все болить. Робота низькооплачувана. На душі гівно повне. Як же все набридло мені...’