Коренная киевлянка• 16 ноября 2023

Депресія перед пологами? Чи що?

34й тиждень … в мене постійно немає настрою, все бісить, хочеться плакати, плачу з причиною та без, вже і чоловіка жалко, він вже не знає що зі мною робити( сама не розумію що це( до кого звернутись?
Опля Картопля• 16 ноября 2023
В мене 37й і така сама ситуація(

Детские_Будут?• 16 ноября 2023
Первый ребенок?
автор Коренная киевлянка • 16 ноября 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Первый ребенок?
Так
Ответ дляОпля Картопля
В мене 37й і така сама ситуація(
Короче воно не пройде 😒 я зрозуміла. Я оце покісткрічу, а тоді себе виню, що я ж блін малавці шкоду роблю, від того ще більше нагрібає(((
Детские_Будут?• 16 ноября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Так
Это остатки детства в одном месте играют. Хочется к себе внимания, как к ребенку. А муж не понимает, потому,что у него нет гормонального сдвига, и Вы для него взрослый человек. Примечательно,что со следующими беременностями, когда уже есть дети, женщины таким не страдают, некогда, когда маленький ребенок на руках.
Ответ дляДетские_Будут?
Тут ви в точку!
МЕСТО_Встречи• 16 ноября 2023
Так а що саме бісить? І чого плачете? Страх перед пологами, неможливість ходити вільно, бо вже важко? Щось сентиментальне дивитеся і плачете? Чи щось інше? Сльози - то гормони вирують, вагітні всі більш ніжні, ранимі. А як у вас якась конкретна причина, тоді її слід вирішити.
Ответ дляМЕСТО_Встречи
То важко ходити/робити - жалко себе, то чоловік мало уваги приділяє, ночами не сплю, мені як вечір я в істерику((( бо розумію довго не засну ;(
Там-тарарам• 16 ноября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Омг..40й тиждень зараз, ночую в пологовому. Вдень готую дітям, маю 2, чоловіка підтримую і він мене.. а у перші вагітності так було таке.
Зараз все усвідомлено, мене не примушувалм, це наше рішення, єдине є тривога перед пологами, бо у всіх це унікальна історія.
До психолога прояснити свої реакції і потім старатися висловлюватися прямо
Мало уваги тривожать пологи давай вирішимо

Олександра1988• 18 ноября 2023
Просто ви вже втомились..потерпіть і скоро зустрінетесь зі своєю малечею . І ця зустріч буде найкращою в вашому житті . Безмежна любов і турбота до малючка це найкраще що вас чекає і це неймовірно ❤️. .Думайте про це і відганяйте свою депресію
автор Коренная киевлянка • 18 ноября 2023
Ответ дляОлександра1988
Широкая дякую )
Ответ дляОлександра1988
*щиро)))