Щаслива Я• 16 ноября 2023
Відправили б таку картинку коханцю?
Якось трохи натягнуті стосунки останніми днями. Наче і нічого не сталося, але то у відрядження поїхав і не списувалися. Сьогодні в місті побачилися і якось прохолодно з мого боку спілкувалися. Хочу розрядити обстановку і надіслати картину і побажати на добраніч. Чи це тупо і не треба так робити?
Результат:
вже голосів:
64 (46.04%)
Не треба
28 (20.14%)
Нічого не слати, хай сам пише
27 (19.42%)
Написати щось інше
20 (14.39%)
Надіслати
Джинци на Флісі• 16 ноября 2023
Не завантажуйте картинки з ру сайтів. Вони за це гроші отримують.
Morskakapusta• 16 ноября 2023
хоспаде насчет такой фигни так заморачиваться чтоб опрос на форуме устраивать
Щаслива Я
• 16 ноября 2023
Ответ дляMorskakapusta
Вагаюсь писати чи ні. Просто написати на добраніч, якось нуднувато. А картину чи зрозуміє правильно? Хоча з почуттям гумору у нього все ок.
Украиночка• 16 ноября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Шо вас в ній так розвеселило?
Гарні диньки• 16 ноября 2023
Ответ дляТа легко!
Краще цю відправте
Розрядити обстановку
А не розрядити двустволку йому в мозок 😁
Та легко!• 16 ноября 2023
Ответ дляГарні диньки
Розрядити обстановку
Ну так авторка пише що в нього є почуття гумору)
Тішуся неперетішуся• 16 ноября 2023
Якщо не можете прийняти самостійне рішення в такій дрібниці, аж дивно, як у Вас коханець з´явився )
Алекс-1022• 16 ноября 2023
Нормально, господи
Понимаете вообще не важно что вы говорите, важно как и какой подтекст
Ну если вы уже что раз обдумали туда-сюда по комнате ходили, вот это в раздумьях то он вашу энергию и считает
А если увидела улыбнулась отправила то это другая энергия совсем
Гарні диньки• 16 ноября 2023
Ответ дляТа легко!
Так чоловіки з будь-яким рівнем гумору жарт зі словосполученням «недорозвинений буй» не сприймають 😁
Раптом він ще й Олег то все…
Гарні диньки• 16 ноября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Було ще одне опитування на совєтчіце мабуть
Шмоточницаца• 16 ноября 2023
Мне такой юмор далек. Я недавно бойфренду вот эту отправляла, с переводом. Посмеялись вместе. Но у нас чувство юмора схожее.
Ластовиння• 16 ноября 2023
Ответ дляЩаслива Я
А який ваш наступний крок? Дуже цікаво, і хочеться прийняти активну участь в обговоренні.
ГЛЮкоза• 16 ноября 2023
Ответ дляMorskakapusta
Я вдруг штани втечуть)) ви шо
Ластовиння• 16 ноября 2023
Ответ дляТа легко!
Краще цю відправте
Ви зробили мій вечір, і моїх подруг, дякую!
Morskakapusta• 17 ноября 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Я вдруг штани втечуть)) ви шо
ага, нет права на ошибку))