Щаслива Я• 16 ноября 2023

Відправили б таку картинку коханцю?

Якось трохи натягнуті стосунки останніми днями. Наче і нічого не сталося, але то у відрядження поїхав і не списувалися. Сьогодні в місті побачилися і якось прохолодно з мого боку спілкувалися. Хочу розрядити обстановку і надіслати картину і побажати на добраніч. Чи це тупо і не треба так робити?
Результат:
вже голосів: 139
64 (46.04%) Не треба
28 (20.14%) Нічого не слати, хай сам пише
27 (19.42%) Написати щось інше
20 (14.39%) Надіслати
Джинци на Флісі• 16 ноября 2023
Не завантажуйте картинки з ру сайтів. Вони за це гроші отримують.
Morskakapusta• 16 ноября 2023
хоспаде насчет такой фигни так заморачиваться чтоб опрос на форуме устраивать
автор Щаслива Я • 16 ноября 2023
Ответ дляMorskakapusta
Вагаюсь писати чи ні. Просто написати на добраніч, якось нуднувато. А картину чи зрозуміє правильно? Хоча з почуттям гумору у нього все ок.
Украиночка• 16 ноября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Шо вас в ній так розвеселило?
Перловая Кашка• 16 ноября 2023
Ваш кавалер вже спати ліг
Та легко!• 16 ноября 2023
Краще цю відправте
Гарні диньки• 16 ноября 2023
Ответ дляТа легко!
Краще цю відправте
Розрядити обстановку
А не розрядити двустволку йому в мозок 😁
Та легко!• 16 ноября 2023
Ответ дляГарні диньки
Розрядити обстановку
Ну так авторка пише що в нього є почуття гумору)
Тішуся неперетішуся• 16 ноября 2023
Якщо не можете прийняти самостійне рішення в такій дрібниці, аж дивно, як у Вас коханець з´явився )
Алекс-1022• 16 ноября 2023
Нормально, господи
Понимаете вообще не важно что вы говорите, важно как и какой подтекст

Ну если вы уже что раз обдумали туда-сюда по комнате ходили, вот это в раздумьях то он вашу энергию и считает

А если увидела улыбнулась отправила то это другая энергия совсем
Алекс-1022• 16 ноября 2023
Кончено человек вы очень спонтанный:)
Гарні диньки• 16 ноября 2023
Ответ дляТа легко!
Так чоловіки з будь-яким рівнем гумору жарт зі словосполученням «недорозвинений буй» не сприймають 😁
Раптом він ще й Олег то все…
Гарні диньки• 16 ноября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Було ще одне опитування на совєтчіце мабуть
Шмоточницаца• 16 ноября 2023
Мне такой юмор далек. Я недавно бойфренду вот эту отправляла, с переводом. Посмеялись вместе. Но у нас чувство юмора схожее.
Диви яка я пава!• 16 ноября 2023
Я бы отправила первую, но вам -вторую.
Ластовиння• 16 ноября 2023
Ответ дляЩаслива Я
А який ваш наступний крок? Дуже цікаво, і хочеться прийняти активну участь в обговоренні.
ГЛЮкоза• 16 ноября 2023
Ответ дляMorskakapusta
Я вдруг штани втечуть)) ви шо
Ластовиння• 16 ноября 2023
Ответ дляТа легко!
Краще цю відправте
Ви зробили мій вечір, і моїх подруг, дякую!
Morskakapusta• 17 ноября 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Я вдруг штани втечуть)) ви шо
ага, нет права на ошибку))