Мстящий за Зайца• 17 ноября 2023

Хто недавно шафи купе замовляв? Яка вартість?

Дівчата, поділіться досвідом.
Придумала собі, що хочу шафу купе в коридорі змінити. Треба під замовлення. Невелика 150 см шириною. Чоловік каже тисяч 40-50 буде коштувати. Невже такі ціни?
Ноу коммент• 17 ноября 2023
Якщо не дорожче
Танго утрьох• 17 ноября 2023
До війни замовляли стандарт, пару полок добавили , вийшло 5 тыс грн , теж 1.5 метра. Можливо 40 тис це за дерево
автор Мстящий за Зайца • 17 ноября 2023
Ответ дляНоу коммент
Якщо не дорожче
Я у шоці. Навіть не думала, що така вартість
Мошей ницца• 17 ноября 2023
Залежить від міста. Але чоловік вам правильно каже. Під замовлення набагато дорожче, ніж готова
Помогалочка• 17 ноября 2023
Может лучше распашные?
Пффф 100%• 17 ноября 2023
2 шт+ перегородка 80к
автор Мстящий за Зайца • 17 ноября 2023
Ответ дляПомогалочка
Может лучше распашные?
Буде дешевше?
Чекаю завтра• 18 ноября 2023
Подруга замовила з розпашними дверьми, довжина 2,80м з поворотом на вхідну зону +1,30м висота 2,70м з дсп еггер, 38000грн обійшлося. Але ціни дійсно різні. Залежить від вартості матеріалів і апетитів виконувача. Різні майстри за одну і туж роботу візьмуть по різному, і різниця в ціні може досягати 10000-15000 грн. Зробіть прорахунки в декілька місцях, будете орієнтуватись. А так не знаючи стартових данних -ціна це пальцем у небо. Що ваш чоловік і зробив, просто вас шокував і все. Сходе на маніпуляцію щоб вам не кортіло