Соня-сонятко• 18 ноября 2023

Дівчата, хелп. Хто має доньок підлітків? Що не так?

Не знаю, як реагувати. Дочка ( 11 років) поскаржилась, що у неї з´явились якісь прищики у піхві. Сказала, що є свербіж. Але показати їх відмовилась і ясне діло до лікаря також - ні. І я впевнена, що я запишу, а вона навіть не зайде в кабінет. Насилу переконала ( певне дві години пішло) хоча б показати мені, щоб я запитала у гінеколога і їй призначили якісь ліки. Секунду показала і з істерикою втекла в свою кімнату. Досі плаче. Хоча попередньо я все пояснила, що показати мамі, чи лікарю, якщо є така необхідність , це нормально. Що в такому випадку ніякого сорому не має бути. І раніше розказувала, що у неї можуть відбуватися різні зміни, щоб вона була готова. А тут таке...Якийсь такий у мене не зрозумілий стан. Можливо, я не правильно зробила?
5cmhybyna• 18 ноября 2023
Удалено администрацией...
Безпринципова• 18 ноября 2023
У піхві? Як вона їх знайшла?
Як це не піде до лікаря? Запишіть до жінки просто.
Фізик-ядерщик заочно• 18 ноября 2023
Моя ходила до лікаря в 11. Так, соромилася, але лікаря чудового тоді знайшли. Все пройшло добре
Даха-сваха• 18 ноября 2023
Ви вважаєте, що розкажете гінекологу, що побачили, і гінеколог призначить ліки? Серйозно?
автор Соня-сонятко • 18 ноября 2023
Ответ дляБезпринципова
У піхві? Як вона їх знайшла?
Так.
Вже в любому випадку піде. Але це будуть нерви всім. І це не тому, що вона капризна якась, тому що ця зона - табу.
Даха-сваха• 18 ноября 2023
Ответ дляБезпринципова
У піхві? Як вона їх знайшла?
Не всі люди знають точно, де знаходиться піхва :))))
автор Соня-сонятко • 18 ноября 2023
Ответ дляДаха-сваха
На статевих губах, точніше.
Поросенка• 18 ноября 2023
А вона самостійно волосся не збривала?
Безпринципова• 18 ноября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Так.
Для кого вона табу?
автор Соня-сонятко • 18 ноября 2023
Ответ дляПоросенка
А вона самостійно волосся не збривала?
Ні.
Стервочка• 18 ноября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Так.
Це якраз тому що капризна
Здоров’я, безпека та освіта- це те, що дитина не обирає. Це є і все.
Патриоточка• 18 ноября 2023
говоріть, переконуйте, знайдіть гарного тактовного лікаря по відгуках, коли донька буде готова, запишіть.
Где тут 0?• 18 ноября 2023
Ніколи б навіть на думку не прийшло змушувати доньку щось там мені показувати. І до лікаря б не водила, якщо не хоче. Не думаю, що там щось серйозне, бо статевим життям не живе. Пройде і так.
Головний кошак• 18 ноября 2023
Объясните ребёнку, что с проблемами по здоровью ходят к врачам.
Безпринципова• 18 ноября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Я вже зрозуміла, піхва перетворюється в елегантні статеві губи)
Salsa-24da• 18 ноября 2023
А до стоматолога нормально ходить?
До лора, терапевта? Щеплення робить?
Пояснить , що це такий самий лікар.

Вам дивитися сенсу не має, бо що ви там надивитесь. Тільки соромити дитя зайвий раз.
Я б теж мамі нічого не показувала. Лікарю простіше.
Баба_Воля• 18 ноября 2023
Дуже добре, що батьки вчать дітей, що інтимні зони - табу. Але де ж та тонка межа, щоб це не залишилось для них табу і в дорослому віці і не спричинило проблеми в сексуальному житті..
Та_шо_ж_таке• 18 ноября 2023
А сенс вам показувати? Ви лікар? Пояснюєте дитині, що їй потрібно показатися лікарю, відводите, самі на час огляду виходите з кабінету.
Взагалі ставлю на те, що вона просто детально розглядала свої статеві органи і побачила гранули Фордайса, тобто сальні залози. Знайдіть більш менш цивільне фото за запитом ’Гранули Фордайса на статевих губах’ і запитайте її чи часом не такі прищики і що це нормальне явище. Якщо не такі - візит до лікаря.
Синиця у спідниці• 18 ноября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Ну так ребенок же пожаловался на дискомфорт. Сказать не выдумывать, когда-то пройдет само?
Пацан к успеху шел• 18 ноября 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Взагалі-то дитину мають оглядати в присутності одного з батьків
автор Соня-сонятко • 18 ноября 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Дякую.
Леплю из пластилина• 18 ноября 2023
Кандидоз
Где тут 0?• 18 ноября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Ну раз не хочет к доктору, то да.
Колгоспниця• 18 ноября 2023
якщо вона так соромиться, то вам необов´язково туди треба було заглядати.
Просто відведіть до нормального лікаря.
Пацан к успеху шел• 18 ноября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Дитячі гінекологі зараз очманіли 😂😂😂
Пишу_граммотно!• 18 ноября 2023
Такой стыд у ребенка с чем связан? 11 это же даже не подросток, это ребенок, почему она так стесняется мамы
Колгоспниця• 18 ноября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
мають оглядати зі згоди батьків, а не обов´язково в присутності.
В операційній теж мають бути батьки? А там справи серйозніші.
Стервочка• 18 ноября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Ну батькам не обов’язково стояти поряд і дивитися між тих елегантних статевих губ
Можна просто залишитись в кабінеті і нічого не розглядати
автор Соня-сонятко • 18 ноября 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Не розумію. У нас завжди гарні і довірливі стосунки були. Сама здивована.
Кусачая Я• 18 ноября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Показувати мамі дивно , ви ж не лікар. А до лікаря йти як до будь -якого іншого і не робити з цього велику подію