Мона_Лиса• 19 ноября 2023

Памятник современной молодежи

Даже и добавить нечего) я тоже молодежь. Но это в само ❤️
Life is Beautiful• 19 ноября 2023
Ви не молодіж, раз сварите молодіж. Різні є молоді люди.

автор Мона_Лиса • 19 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я не сварю. Мені просто дуже дуже смішно. Той хто це придумав - геній
Коварная Зая• 19 ноября 2023
Точно подмечено!
Весела пiсенька• 19 ноября 2023
А ви помітили що люди в усі часи критикують молодь (наступне покоління) - тупі, примітивні, дивні, розпусні, та батьків (попереднє покоління) - відсталі, древні, зашорені, і тільки ми самі розумні і живемо правильно. Дивно
На привозе• 19 ноября 2023
И не удивительно, что вам это кажется смешным, на форуме 80% женщин с ’СССР головного мозга’
ничевока• 19 ноября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
100 %

Мій старший брат казав, що моє покоління, ( мені 42, а йому на 12 більше)пропаще і споживачі і нас усіх треба у виправну колонію). Відігрався на мені, ледь психіку не зламав.
Думаю, при його високому інтелекті, все ж певні психічні розлади присутні.
Кнопкотиць• 19 ноября 2023
Сейчас молодежь воюет и защищает нас от паРаши. Они - лучшее поколение. А вот наше, включая президента (фу на него) - такое себе.....
Кусачая Я• 19 ноября 2023
Ответ дляМона_Лиса
100%
Кусачая Я• 19 ноября 2023
Ответ дляНа привозе
вы первая среди них))))

175см55кг19лет (она)• 19 ноября 2023
У мене троє дітей-підлітків, інстаграм є у двох і скоріше вони його використовують для спілкування. У доньки і сина в профілі максимум десять фото і ті скоріше показують міста, де вони були, а не їх самих. Просто не цікаво.
vihola• 19 ноября 2023
Ответ дляничевока
100 %

Не запитували у брата чим в 90-ті чим займалась молодь?
Тушьмушьнюшь• 19 ноября 2023
Так и есть, к сожалению.
Капитанша• 19 ноября 2023
Це не молодьож, це прихильники стужук та інших курв разом узятих.
Капитанша• 19 ноября 2023
Ответ дляКнопкотиць
Повністю погоджуюся. Чоловік щось нещодавно ляпнув про гомосексуалістів, то старша дочка, їй 20, його швидко морально засудила. Там була купа аргументів. І ми відчули себе старими малоосвіченими людьми ссср-овського виховання. Вони інші, вони не бояться висловлювати свою точку зору, вони толерантніші, вони, як не дивно звучить, спокійніші. Я працюю у вузі і постійно бачу нашу молодь, вони кращі за нас, принаймі ті, хто навчається у вузах.
Анонім-ка• 19 ноября 2023
Жарти з одноглазніков?
vihola• 19 ноября 2023
Не скажу, як в інших країнах, але в Україні кожне наступне покоління краще від попереднього, бо все більше відривається від параші, долучається до цивілізованого світу.
Лепешечка• 19 ноября 2023
Да это точно
Лепешечка• 19 ноября 2023
Пустышки правильно будет сказать
Заліковий троль• 19 ноября 2023
Ответ дляМона_Лиса
Вы опять себя увидели на картинке?

Печенюшка• 19 ноября 2023
Ответ дляКнопкотиць
Вы не в курсе, что средний возраст военных 40-50 лет? О какой молодежи Вы говорите?
Лама_мама• 19 ноября 2023
Ответ дляПеченюшка
Правда? А з моїм чоловіком всі хто воює - всі молодші за нього, навіть командир. Чоловіку 31
Лама_мама• 19 ноября 2023
Не погоджуюсь з автором. Вважаю у нас чудова молодь, а те що у вас на вашій «веселій і смішній» картинці - так це не тільки молоді стосується взагалі то. Моя сестра двадцятирічна наприклад в інстаграм викладає то котиків, то якісь дійсно гарні моменти, і це буває ну раз на місяць. а моя кума якій під сорок і має двох дітей нещодавно виклала фотосесію в білизні, причому доволі таки відверту, і взагалі по кілька постів на день викладає і підписує їх цитатками ванільними
ЛеньГуглить_правда• 19 ноября 2023
Тьоті 40+ таким теж люблять займатись
Столічна штучка• 19 ноября 2023
Ответ дляКоварная Зая
Точно подмечено!
Не совсем