Губи з філером• 20 ноября 2023
Виклик педіатра додому, м. Київ. Яка сума вдячності?
Привіт!
Дівчата, зорієнтуйте, будь ласка, яка наразі сума вдячності за виклик педіатра додому з державної поліклініки? Дякую!
Губи з філером
• 20 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
а карточку она вам заполнит в своё личное время? а если что не так, то с кого тогда спрос?
І так, картку завжди заповнює. Інколи проводять як прийом в хелсі, що ми були на прийомі.
Алина-1240• 20 ноября 2023
Она ставку свою получает и надбавку за декладации.вызов врача на дом с поликлиники бесплатен
Ответ дляГуби з філером
Странно это. А может сходить к заведующему поликлиникой и точно узнать должны ли ходить на дом или нет?
а то она за вас и от государства плату получила и в карман получила. перебор.
Роздратована шкіра• 20 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
Не знаю з якого ви міста, але в Києві вони вже роки 4 не ходять додому. Тому так, це приватний виклик, після закінчення її робочого дня.
так, не ходять. я до року пару разів викликала, це до війни ще було, то давала 200-300грн, зараз мабуть трохи більше б дала
Роздратована шкіра• 20 ноября 2023
Ответ дляСонечко
Ходят они в Киеве
ходят к новорождённым или если какие-то инфекции
Роздратована шкіра• 20 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Нисколько.перестаньте это поддерживать
что поддерживать? вызов врача в нерабочее время?
Аноним_• 20 ноября 2023
Большиство толковых врачей из гос.клиник, в свободное от основной работы время, подрабатывают в частных. И не потому, что им скучно. Поэтому, если врач приехал в свое нерабочее время, его работу нужно оплатить. Это нормально.
Криниця щастя• 20 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
Це позаробочий час, тобто особистий, про яку корупцію мова? Наш педіатр в приватній клініці зможе прийняти лише завтра чи післязавтра.
Может и должны ходить вы узнавайте на горячей линии а не у самих врачей.они вечно отсебячину придумывают.Вот пример у меня мама лежачая онко и ей надо сдавать кровь отец спросил у семейника о том чтоб вызвать медсестру сразу был отказ и только когда сказал что выяснит на горячей линии должны ли к таким пациентам приходить на дом они сказали что приедут.дрм в 3 минутах от пол-ки.Вот и судите.
Криниця щастя• 20 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
Считаю так и есть.но можно дать чисто грн.100 но 500/600 девочки вы чего лучше просто частников вызвать и без вопросов.
Аноним_• 20 ноября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Так это и есть частный визит. У нас вызов ’частника’ стоит от 1000 грн. и выше.
Криниця щастя• 20 ноября 2023
Ответ дляАноним_
Нет это не частный вызов.
Аноним_• 20 ноября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Нет это не частный вызов.
Ну так автор же не через регистратуру его вызывает, правильно?
оксюморон• 20 ноября 2023
Не ходять в Києві по заявкам, теж знаю. Це приватний виклик в особистий час лікаря. Думаю, що 500 грн нормальна вартість. Виклик з приватної клініки - 1500 грн.
Криниця щастя• 20 ноября 2023
Ответ дляАноним_
П ну тогда ....вот мы сами задаём им темп работы
Аноним_• 20 ноября 2023
На запитання Укрінформу про те, як нині все це регулюється, у прес-службі МОЗу відповіли: «Виклики додому сімейного лікаря, терапевта та педіатра є у переліку послуг первинної медичної допомоги, але рішення про виїзд додому лікар приймає самостійно.
оксюморон• 20 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
ну так автор же пишет, что врач потом подделывает запись и вносит в систему как будто у неё в кабинете был приём, а его по сути не было.
В систему можна внести будь-якому лікарю запис на дитину. Це не вважається підробка документів. Як лікар внесе прийом, якщо там запис повний, наприклад?
оксюморон• 20 ноября 2023
Ответ дляКриниця щастя
У вас інший випадок. Це не прирівнюється до того, про що пише автор.
Я теж не даю нікому в карман принципово і не вмію. Ходжу до приватних. Але в ситуації автора, це дійсно приватний випадок через відносини з лікарем.
От, наприклад, зараз у моєї дитини вітрянка. Я не іду в клініку, щоб не заразити інших здорових дітей, але оглянути дитину треба. Отримати лікування теж. Я повідомляю лікаря як? Що робити, щоб запис про вірусну хворобу був у державного лікаря? Я ситуацію вирішила, але от з державним поки що ні. Не знаю як правильно по реформі.
Паспортний стіл• 20 ноября 2023
Мені моя до війни озвучувала 500, зараз даю 600, більше не можу, але дивиться із незадоволенням. Невістка педіатр, каже що такса вже 800, але не всі ж можуть стільки давати (
Крошечка-хаврошечка• 20 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
Мені послухати потрібно дитину, щоб виключити пневмонію. Якщо підозра буде то поїдемо в стаціонар.
Чтоб пневмонию исключить, рентген нужно делать
Крошечка-хаврошечка• 20 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
Не должны, успокойтесь уже
Крошечка-хаврошечка• 20 ноября 2023
Ответ дляКриниця щастя
Вас просто пожалели не не хотели скандала, а так можете позвонить и спросить, вам скажут- на усмотрение врача, не обязаны домой к вам идти
Крошечка-хаврошечка• 20 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
я спокойна. вы кто такая, чтобы мне такое писать?
Та мусолите и мусолите. Запомните уже, наконец, сто раз разьясняли
Губи з філером
• 20 ноября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Вже зробили. Підтвердили слова лікаря, вона також її прослухала.
Крошечка-хаврошечка• 20 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
И что? Не вздумайте пневмонию таблетками лечить
Губи з філером
• 20 ноября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Якщо підтвердиться бактеріальна кров то обов´язково буде антибіотик. Інгаляції з беродуалом.
Крошечка-хаврошечка• 20 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
Вы не поняли ничего. При чем тут ’бактериальная кровь’???? Вы пневмонию исключили?