Н@Диете• 20 ноября 2023
Как вам такие мужчины?
Какой больше нрав?
Герцогиня• 20 ноября 2023
Ніякий. Але якщо б тільки ці два залишилися на землі ,то обирала б по характеру
ФФФФристайла• 20 ноября 2023
Чето ржу) Не мой вкус, но я вообще никого не люблю, если честно, вот так сразу. но позитивные)
Элька-Карамелька• 20 ноября 2023
Середній тип чоловіків.
З окулярами вибрала б.
Але спочатку характер і всі інші ’характеристики’
З окулярами вибрала б.
ФФФФристайла• 20 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
По-моему вы там лишняя, они уже вполне счастливы вместе)
Может они други)) Шо вы так сразу)
Скользкая• 20 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
От і в мене така думка. Чоловіки симпатичні,але по фото видно,шо жахаються,он очка як палають в обидвох...
пу_пугренчик• 20 ноября 2023
Бухие. Фу, гадость. Думаю, что них большие мохнатики, но маленькие шаровдуватели