Глаза_в_3_карата• 22 ноября 2023

Перевірка грошима?

За останній місяць вже вчетверте трапляється дивна історія. Спочатку на заправці заправилася, а щось у них глюконуло і гроші з картки не списало. Набрала на гарячу лінію, пояснила ситуацію, списали гроші. Потім чоловік перевзував машину, також глюк, гроші не списало, побачив через тиждень, набрав СТО, оплатив. Обидві суми біля 2000грн. Сьогодні забираю посилку з НП, мала за неї на пошті платити, але її відправили без оплати. Подзвонила в магазин, попросила менеджера, хто мені замовлення оформляв, кажу, як ви мені так подарунок зробили. Порішали з менеджером, оплатила, тут уже 23000. Ну і вінець цієї історії.. Ми орендуємо гараж. Під гаражом підвал, там купа сміття, бо гараж колись належав діду, нам здавала його дочка, якій самій за 60. Хотіли той підвал використовувати, знайшли там в смітті пакунок з грошима, близько 11 тис євро. Знову ж таки, не взяли їх. От що це таке? Якесь випробовування? В мене за все життя не було таких ситуацій, а тут 4 підряд.
Чумацький Шлях• 22 ноября 2023
ТА ВИ ШО????

Не заздріть тьоті• 22 ноября 2023
И молодцом , что возвращаете, я тоже всегда только за вернуть деньги, по другому ни как,
Невгамовна Бу• 22 ноября 2023
проверка на что?

автор Глаза_в_3_карата • 22 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
проверка на что?
На чесність ;)
автор Глаза_в_3_карата • 22 ноября 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
ТА ВИ ШО????
Та сама в шоці
Невгамовна Бу• 22 ноября 2023
если вы перед мирозданием не пройдете проверку на честность, то чем это вам может грозить? вы не честная и что дальше?
Сиамская сороконожка• 22 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Тоді ’мірозданіє’ покарає автора.
Слава Українi• 22 ноября 2023
С гаражом не всё ясно...а если бы купили его, а не аренда. Оставили бы деньги?
И вот какой банк, что так часто не списывает.?
автор Глаза_в_3_карата • 22 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Я думаю, що загублю більше і не обов´язково грошима. В мене по жодній з ситуацій не було вагань. Це не моє і взяти я не можу, це ж не пакет з грошима десь в кущах на вулиці, коли ніяк неможливо хазяїна встановити. В мене інше питання, для чого це і чому.

автор Глаза_в_3_карата • 22 ноября 2023
Ответ дляСлава Українi
Якби купили, думаю, все одно би писала хазяйці, може, не прямим текстом, а якось натяком ))))) Не знаю ))
А по тих ситуаціях то не все глюки банка - посилку менеджер неправильно оформила, не вказала при відпраці, що треба оплатити.
Ms. Анонимная• 22 ноября 2023
Клас!
Мене найбільше цікавить реакція жінки, яка здає Вам гараж, мабуть для неї це був приємний сюрприз.
автор Глаза_в_3_карата • 22 ноября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Клас!
Це гроші її син ховав і не сказав, а вона гараж здала ))
Fashion_besties• 22 ноября 2023
Купіть білетів лотерейних. Здається, сприятливий час для Вас :) доля хоче побалувати за хороше.

У мене навпаки ситуація - заїхала на заправку, заправилася, поїхала по справам і побачила, що бензин не залили.
Після справ повернулася на заправку. Вони тільки руками розвели. Ніби-то щось там перевіряли, але не знайшли
автор Глаза_в_3_карата • 22 ноября 2023
Ответ дляFashion_besties

Дякую. Я тільки пару раз знаходила гроші і то, щось максимум гривень 100. А от ситуації навпаки були і не раз. Вирішувала для себе, як то кажуть, ’добре, що взяли грошима’
annetta888• 22 ноября 2023
Автор, всесвіт Вам показує, що все Ви робите правильно у цьому житті ❤️
ДеньгиНеСдаю• 22 ноября 2023
Мне иногда сдачу неправильно дают, вместо 100 грн. дают 500 грн. например, всегда возвращаю. И телефоны находила чужие, 3 штуки, вернула владельцам.
Ещё когда-то борсетку с деньгами оставили в магазине, в котором я работала, тоже вернула
Попразендовна• 22 ноября 2023
І куди Ви поділи ті євро?
автор Глаза_в_3_карата • 22 ноября 2023
Ответ дляannetta888
Попразендовна• 22 ноября 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
На чесність ;)
на вшивість)))

Грабля• 22 ноября 2023
Тоже забирала недавно посылку на нп. Продавец поставил в оплату 300 грн вместо 1500
Связалась доплатила)))
Ну а так чо,хороший бизнес у кого-то ,если отправить так заказов 10
ПрипоРошенная• 22 ноября 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Это меня мама так тоже приучила на все потери, что спасибо, что деньгами и не в коем случае не брать чужих денег
Невгамовна Бу• 22 ноября 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
зрозуіло. але може це просто дари, а не випробування.
Эйфик Х• 22 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
проверка на что?
На жадность.