Кастрюлька• 23 ноября 2023
сколько стоит корм для кота
на месяц?
Гола з конопель• 24 ноября 2023
Ответ дляКастрюлька
еще никакого, хотела котенка взять 4 мес
Тогда корм должен быть точно такой же, как и у заводчика. Хотя бы первое время
Гола з конопель• 24 ноября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Звісно. Я вуличним купую 4 лапи, коли відкриваю, то аромат приємний, і коти лупають , як делікатес. Своїй даю роял, а вона біжить до мішка з клуб 4 лапи, і дере його, щоб поїсти. Читала інгрідієнти цього корму, виявився нічим не гірший за преміуми відомі.
А он и есть премиум
Кастрюлька
• 24 ноября 2023
Ответ дляГола з конопель
Уличный кот
Кастрюлька
• 24 ноября 2023
Ответ дляГола з конопель
Вы не можете кота взвесить, посмотреть суточную норму корма и умножить ее на 31 день?
Не могу, у меня нет кота
Гола з конопель• 24 ноября 2023
Ответ дляКастрюлька
Уличный кот
Если котенок у волонтеров, то такой, как кормят они. Если живет на улице - любой из супер-премиум или холистиков. Но до года это должен быть корм для котят.
Каяспер• 25 ноября 2023
Ответ дляКастрюлька
Не могу, у меня нет кота
Моя вулична теж,їй зараз 5 міс
Зїдає 60 грам корму Бріт Преміум.
Тобто це трохи більше пачки,250 грн
Наповнювач 50 грн в міс
Можете годувати Бріт Кеа,Сейворі,Фарміна
Або якщо коштів не так багато,то таким кормом як я.Він з бюджетних найкращий
Моя на ньому гарно виглядає,шерсть хороша і наїдається.
Один мінус це запах лотку
Зїдає 60 грам корму Бріт Преміум.
Тобто це трохи більше пачки,250 грн
Наповнювач 50 грн в міс
Один мінус це запах лотку
Каяспер• 25 ноября 2023
Ще купіть обов´язково два лотки,тільки купуйте великі з бортами
Можу допомогти з питаннями,якщо щось цікавить-відповім
Кастрюлька
• 25 ноября 2023
Ответ дляКаяспер
я как раз выбираю горшок. У моей кошки раньше был обычный лоток. низкий, посомтрела, сейчас их масса. Лучше брать с высокими бортами?
Каяспер• 25 ноября 2023
Ответ дляКастрюлька
Да,я просто купувала своїй такий низький і маленький,то вона перестала в нього поміщатись десь через два тижні (2.5міс)
А Вашому 4,люблять вони загрібати свої справи і просторий щоб можна було покрутитись
З недорогих і якісних це Природа
Кастрюлька
• 25 ноября 2023
Ответ дляКаяспер
З недорогих і якісних це Природа
дякую
Каяспер• 25 ноября 2023
Ответ дляКастрюлька
дякую
Своїй купую Джо в атб 3 кг десь 50 грн,часто на акціях.
На 2 лотки вистачає десь на місяць
Багато хто бентонітовий бере.
Головне щоб котику подобався
На 2 лотки вистачає десь на місяць
Багато хто бентонітовий бере.
Головне щоб котику подобався
Каяспер• 25 ноября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
У меня британка, ест в месяц полторы пачки Сейвори, то есть 600 грам, пачка 240 грн
Больше ничего не ест
70 грн 5 кг наполнителя
Больше ничего не ест
70 грн 5 кг наполнителя
20 грам в день?
А наповнювач який берете?
Синиця у спідниці• 26 ноября 2023
Ответ дляКаяспер
20 грам в день?
А наповнювач який берете?
Я не знаю скільки в день вона їсть, я їй засипаю в її тарілку і не дозую нічого
Наповнювач пресовані опілки, вони зовсім не воняють
Каяспер• 26 ноября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
А де берете опілки?
Моя зараз просто ненажера,навіть не знаю коли стане менше їсти
Синиця у спідниці• 26 ноября 2023
Ответ дляКаяспер
А де берете опілки?
Аа)) не, моя їсть мвло і лише корм
Пресовані беру в зоо магазині ж ) вони як брекетики такі
Каяспер• 26 ноября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Аа)) не, моя їсть мвло і лише корм
А Ви їй тільки сухий даєте чи ще вологий?
Моя зараз у фазі росту,навіть на упаковці вказано,скільки має їсти.
Теж хотіла спочатку Сейворі давати,але ціна 850 грн упаковка
Синиця у спідниці• 26 ноября 2023
Ответ дляКаяспер
То велика упаковка, не купуйте великі, краще купуйте маленькими або на развес( так дешевше, на развес) бо у великих упаковках швидко відроджується запах і вони не хочуть потім їсти корма
Моя їсть тільки сухий, більше нічого, але це її вибір такий. Я купую зразу 3 смаки корму, змішую їх і вона їсть
Каяспер• 26 ноября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Я купую 1.5кг зїдає менше ніж за міс.На развес не беру ніколи,не зрозуміло коли вони відкривають ті мішки
А Сейворі 2 кг 800 грн