МУСЯкомарова• 25 ноября 2023

Мейкап і доставка з ЄС зараз?

Зробила замовлення більше тижня назад, і ніякого руху.
У зв´язку с ситуацією на кордоні, і не чекати?
Хто останнім часом замовляв з доставкою із ЄС, щось доходило?
Irishka-564d• 25 ноября 2023
Сегодня только заказала
ДелиВерка• 25 ноября 2023
Сегодня получила две посылки Нотино, заказывала 9 и 11 ноября. Ансвер на днях получила, делала заказ 13 ноября
Привіт з ботойбіччя• 25 ноября 2023
Если через Польшу, то не известно когда будут вообще.Нотино отправляет из Чехии, Мейкап не знаю как.
ЕжеМышь• 25 ноября 2023
Ааа, вот оно что. Заказывала 18, тоже без движения
Неправдиша• 25 ноября 2023
а який у вас статус замовлення?
я робила теж тиждень назад. був статус шось типу «в дорозі».
вчора стало «доставлено». пишу мейкапу типу «а де доставка? замовлення в мене немає»
написали що у звʼязку із затримкою на кордоні його ще немає. на моє питання «а чому воно в статусі доставлено?» відповіли «бо ви його вже оплатили».
і от цікаво мені чого статус змінився…
mysia-mysia• 25 ноября 2023
Тиждень тому робила. Сьогодні отримала
автор МУСЯкомарова • 25 ноября 2023
Ответ дляНеправдиша
а який у вас статус замовлення?
і от цікаво мені чого статус змінився…
Статус - передано у відділ доставки.
Неправдиша• 25 ноября 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Статус - передано у відділ доставки.
дякую. значить моя доставка десь поїхала не туди куди треба і мене типу заспокоїли поки будуть розбиратись