Марфа Українівна• 26 ноября 2023
Женатый может встретиться с бывшей?
Как считаете, женатый мужчина может встретится с бывшей девушкой спустя годы, просто по-дружески, или это "ту мач"?
Если брать и просто устои общества, мол это не принято, и обратную "а что здесь такого?!"
Интересно ваше мнение)
Латвийские_Номера• 26 ноября 2023
Ответ дляКу-кусик
Я не понимаю цель таких встреч, если честно. Вот совсем
Я выше написала) а дальше как пойдёт.
Если честно, то я думаю, что мужику просто чего-то не хватает в браке, поэтому он ищет встреч с бывшей. Потому что счастливым людям просто не до бывших.
АгатаХристя• 26 ноября 2023
Ответ дляНу шо не так?
якщо потеревенити за чашечкою кави в людному місці, то чому б ні. але відразу дати зрозуміти, що на більше розраховувати не варто.
Боже, така впевненість, що ваш зайка комусь потрібний, крім вас
Лівий Локіть• 26 ноября 2023
Ответ дляУжгород
Після одруження чоловік повинен спілкуватись тільки з дружиною, чи як?
Не тальки з дружиною.
Але навіщо зустрічатися саме з колишньою? Щоби що?
Лівий Локіть• 26 ноября 2023
Ответ дляАгатаХристя
То й що?
А смысл женатому мужчине встречаться с бывшей? Чтобы что?
Кавуся• 26 ноября 2023
Я если бы с кем-то из бывших встретилась у нас точно был бы секс. Все 2 бывших моих были идеальными
Лівий Локіть• 26 ноября 2023
Ответ дляКавуся
Я тоже 🙈
АгатаХристя• 26 ноября 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Не тальки з дружиною.
Щоб поспілкуватися, навіщо люди взагалі з людьми зустрічаються?
Лівий Локіть• 26 ноября 2023
Ответ дляАгатаХристя
Так для спілкування можна зустрітися з колегою, сусідом, другом, однокласником, з бабусею.
Колишня тут до чого?
АгатаХристя• 26 ноября 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Ну, йому видніше, навіщо
Ужгород• 26 ноября 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Не тальки з дружиною.
А чому ні?
Колишня то не людина?
Я справді не розумію чому не можна.
Колишня то не людина?
Я справді не розумію чому не можна.
АгатаХристя• 26 ноября 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Колишня тут до чого?
А вона не може бути другом/однокласницею /коллегою/сусідкою? Я дружу з усіма колишніми, як на мене, це нормально
Лгин• 26 ноября 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Колишня тут до чого?
Перевірити, що помінялося 😂
Червона ікорка• 27 ноября 2023
Ответ дляАгатаХристя
А смысл с ней идти на свидание , от скуки