Латвийские_Номера• 27 ноября 2023
Рассталась с парнем, боюсь остаться одинокой навсегда, как успокоиться?
27 лет, часики тикают
Катерина-5e78• 27 ноября 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Відпустити ситуацію і не зациклюватися на штанях. Таке враження, що всі полуріли, байдуже хто, аби матня в домі була. Те, що ваше, буде вашим…
Так легко казати, коли ти не знаходиться в цій ситуації😉всі такі розумні одразу
Сама зараз перебуваю в такій ситуації, при тому, що саме зіпсувала стосунки…дуже важко і коли пишуть жарти і «смішні» коментарі - це не допомагає автору
Катерина-5e78• 27 ноября 2023
Ви не одна така…мені 30 взагалі 😂єдине, що я можу зробити - це винести урок з відносин, які не склались ( і далі не вчиняти цих помилок…буде ставати ще легше, головне - не йти першій на контакт, якщо хлопець не хоче, бо я на цьому прогоріла , що загнало мене в ще більшу залежність)
Забобонний фрукт• 27 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Репродуктивного потенциала еще минимум на 10 лет хватит.
27 не 37 и тем более не 47.
Моей невестке 43, у них с братом детей нет, ну мы пока продолжаем надеятся😂
27 не 37 и тем более не 47.
Да понятно, что может хватить.
Но роды в 20 и роды в 40 - чуть разные вещи. Не правда ли?
Забобонний фрукт• 27 ноября 2023
Ответ дляСладкий лимончик
не переживайте, одинокой вы не будете, еще масса долбоконей впереди до своего принца)
Да, на многих ху.х ещё можно покататься
Блондинка в Законе• 27 ноября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Да понятно, что может хватить.
с 20-тью автор в любом случае уже припозднилась
Пишу_граммотно!• 28 ноября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Да ладно. Репродуктивный потенциал все меньше и это объективная реальность
Ну не всі ж хочуть ставати матерями. Хтось хоче, а хтось — ні. Все індивідуально. Чи треба аби швидше вийти заміж вдало та народити дітей, аби побільше? Ну таке, знаєте. Можна і в 35 це зробити, а не все кидати на світі і давай, бо ж батьки вже підганяють, і подруги треба, аби заздрили. Тому не треба клеймо ставити на собі, шо часікі і тд