ГугелП@лАмался• 29 ноября 2023
Хто купував бездротові навушники за 300-400грн, як вони в користуванні?
Бачила в інстаграмі і на промі навушники по 300-400грн. Потрібно для діток 9 років. Дорогі не потрібно, бо можуть загубити. Чи нормальні вони для дітей?
бифидобактерияЖоржик• 29 ноября 2023
Ужасные, даже подделка за 1600 оказалась в итоге через пару месяц перестали работать да и звук просто отвратительный . Купила оригинал в том году в итоге , лучше б сразу нормальные купила, а то потратила на 3 пары наушников и выбросила их .
Цукрові вишні• 29 ноября 2023
Брала багато разів на Алі, от і зараз їдуть наступні. Чоловік свої носить вже рік. Дитині змінюю десь 3-4 рази на рік, бо або утопить, або кидане та перестають працювати, або десь загубить) В неї були і фірмові, але мруть вони так само, як і китайський дешман)))
На границе• 29 ноября 2023
на алі за 70грн - донька школярка півроку користується, музику слухає, все ок. Звук, зарядка все працює. Не ейрподс по звуку канєшно, але слухати норм, ще і говорити можна по ним.
Холодная каша• 29 ноября 2023
За 300 покупала, работают 2,5 часа, потом мерзко и громко три раза орут по китайски, 3 коротких периода, наверное что то типа зарядите меня) и отключаются.
Сейчас Haylou, замечательные просто.
Сапай вазони• 29 ноября 2023
У меня такие..работают нормально, заряжаються, слышимость нормальная, берите деткам и не заморачивайтесь..
Зубная фея• 29 ноября 2023
Ответ дляСапай вазони
які саме?
Сапай вазони• 29 ноября 2023
Ответ дляЗубная фея
які саме?
Китайские какие-то, не скажу точно..
Бегущаяпо• 29 ноября 2023
QСУ самые простые и ксяоми брала, но они стоили столько пару лет назад, сейчас не знаю.Приличные наушники оказались, но это лотерея
Амбасадор щастя• 29 ноября 2023
автор, совітую Xiaomi Redmi AirDots s 2 Headset, червоненька коробочка.
Собі взяла весною минулого року, й досі чудово працюють, користуюся кожного дня і багато. Брала за 700 +/-
Влітку цього року знайшла їх по ціні 299грн., взяла сину відразу 2 комплекти, він їх губить)). На диво, перші ще не згубив, юзає їх цілодобово.
Глянула тільки що там, де брала, ціна 289грн. Посилання давати не буду, щоб не сприйняли за рекламу, в гуглі шукається легко, один з перших сайтів в рекламі.
Ух яка ж Я• 29 ноября 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Нужно понятие иметь)
Мексиканочка• 29 ноября 2023
Купила на алишке одни под апл аир Макс и вторые с ушками. Звук норм, заряжаются отлично, довольна. Работают уже больше полугода.
ПлюшкамиБалуюсь• 29 ноября 2023
Ergo в розетці купувала.
Нормально, але один підглючує з самого початку (втрачає звязок) , другий працює іделаьно.
Мене один працючий цілком влаштовує
Користуюся ними вже 3 рік.
Мене один працючий цілком влаштовує
Користуюся ними вже 3 рік.
ЛеньГуглить_правда• 29 ноября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Полный флуд...
Девки кинулись за наушниками ничего не зная..((
А что нужно знать?)))
Вільний митець• 29 ноября 2023
Дітям не можна користуватися такими навушниками. Тільки накладними і бажано з обмежувачем. Є дитячі навушники.
Хоча може у вас дітки уже по 20 років)) але тоді незрозуміло як вони можуть кидати/топити навушники
Цукрові вишні• 29 ноября 2023
Ответ дляВільний митець
В мене дітка 14 років. Повірте, може все
Вдома носить саме накладні Панасонік, поки живі, слава богу. У поїздки, у табір, на змагання, у школу та інше - бере дешеві затички.
Пополняю_Карму• 29 ноября 2023
Навушники Acme, з Розетки, в такому бюджеті. Хороші враження. Кейс із додатковим акумулятором, підзаряджає їх під час зберігання. Достатньо довго тримають.