ОбережнаЯ• 29 ноября 2023
Что любите из сладкого покупать?
Хочу что то сладкого
Огурчики надоели ))
Не рахую, а вважаю• 29 ноября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Не сухий?
Ніііт
Ідеальний сгущик, супер вафелька
Ай, всьо
Завтра знову піду
Горішки, до речі, теж чудесні їхні
Ідеальний сгущик, супер вафелька
Ай, всьо
Завтра знову піду
Горішки, до речі, теж чудесні їхні
младокошкина• 29 ноября 2023
Трубочки, Профітролі, Тортики, Баунті, Білий пористий Міленіум, Вафлі Рошен молочні, бісквітні рулети, Слівкі Лінівкі, Пташине молоко
дамаБезСобачки• 29 ноября 2023
Чёрный шоколад и желейки для дочери, песочное печенье и пряники для мужа, я сладкое не люблю...
АнтиТанкист• 29 ноября 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ніііт
Ідеальний сгущик, супер вафелька
Ай, всьо
Завтра знову піду
Горішки, до речі, теж чудесні їхні
Ідеальний сгущик, супер вафелька
Ай, всьо
Завтра знову піду
Горішки, до речі, теж чудесні їхні
І чізкейк непоганий
Говорю-балакаю• 29 ноября 2023
Ответ дляРита-8e7c
Заварные пирожные и Киевский торт. А еще конфеты ’Бешеная пчелка’. Люблю шоколадки Милка. И киндер-шоколад.
О! Шалена бджілка - это да, оно! )))
Не цілуюсь з бодуна• 29 ноября 2023
Ответ дляРита-8e7c
Мене від Бджоли голова болить
Зілля до весілля• 29 ноября 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Оце для мене прям най-най
Сколько там кусков?
ЛюблюДевчонок• 30 ноября 2023
Сегодня купила фереро и наконец-то нашла вкусный штоллен. Завтра ещё куплю. Люблю брауни покупать. Дома не пеку ничего, поэтому вся выпечка у нас из магазинов.
ОбережнаЯ
• 30 ноября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
А где штоллен брали
ЛюблюДевчонок• 30 ноября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
А где штоллен брали
В Реве. 1.99 за 200 грамм. Завтра большой куплю. В лидле не вкусные, я уже попробовала.
Не цілуюсь з бодуна• 30 ноября 2023
Ответ дляРита-8e7c
Ви впевнені? Не шлунок, а саме голова? Не збіг?
В мене нічого не болить і я її дуже люблю. Крім зелених. Зелені доньці віддаю.
Так, вже експеримент проводила , голова.
бифидобактерияЖоржик• 30 ноября 2023
Зайшла подивитись може які піроженки хтось порадить і мені впаде в око), не хочеться солодкого але впихую бо треба набрати пару кг
Навіть не знаю щоб з´їла. Шоколад і печиво не можу бо є проблеми жкт, От нейтральні тістечка мусові якісь скуштувала б)
Бабульція• 30 ноября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Мене від Бджоли голова болить
У меня желудок , там же одни красители
Фенте Фря• 30 ноября 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Спробуйте еклери з сирним кремом. Тільки не з маскарпоне чи ще якимось модним, а з простого кисломолочного сиру
Важливо щоб і тісто,і начинка були хороші, бо буває що щось одне не таке і вже не смачно
Купую на базарі, в магазинах такі рідко де є