Це наша) Залишилось тільки подарунки ближче до Різдва під неї поставити)
а що у вас вийшло?
Задолбулька• 30 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
Дякую) Ви праві, згодна за вами. Це казка не тільки для дитини, а і для мене. Не можу без ялинки на Новий рік, але так склалися обставини, що купити її нереально взагалі.
Чому? Ми теж не вдома, купили маленьку, штучну.
Хвець-тець• 30 ноября 2023
Ответ дляЗадолбулька
Я би ж то продукти було за що купити. Яка там ялинка...
АнтиТроль• 30 ноября 2023
Ответ дляДолькиКабана
А покажите у кого есть всякие штучки новогодние, посуду, декор)?
Біля мене зараз тільки мильниця ,чекаю поки дитина викупається
a.ostroverh• 30 ноября 2023
Посуду достала, с первым снегом
Гирлянду включила, пусть привыкают некоторые пушистые белые ...
Осталось позвать кого-то, чтобы помог мне эту йолку поставить, я одна не подниму...
Удачная• 30 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
І зовсім не треба на НР наготовлювати як на весілля. То в совку було прийнято, показати гостям ’я такий, зміг дістати делікатеси’.
Головне, щоб всі були живі-здорові!
И тут совок приплели
АнтиТроль• 30 ноября 2023
Дуже гарна ялинка,ми вже третій день хочемо прикрасити нашу ,але все ніколи . До понеділка напевно все буде готово ☑️
Аленький носочек• 30 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Моя хазяйка не хоче ставити, бо я перекину. В тому році, сучка крашена, повісила гірлянду так високо, що я не міг дістати. Піду вкушу її.
Кіт Зеленки, Байрактар.
Покажіть кота свого) щось я його не бачила ще)
Задолбулька• 30 ноября 2023
Ответ дляХолодная каша
С прошлого года фото подойдут?
Посуда - достаю 24.12 и прячу 7.01
Чашки - достаю 1.12 и прячу 01.03
Посуда - достаю 24.12 и прячу 7.01
Чашки - достаю 1.12 и прячу 01.03
Клас. І мені захотілося.
из желе я• 30 ноября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Вот
У вас нема гномів?) ви не справжня советчиця
Хвець-тець• 30 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Головне, щоб всі були живі-здорові!
Так я не про НР, а про повсякдення. Я ніколи особливо і не готувала на НР
Не їм після шостої• 30 ноября 2023
Ответ дляa.ostroverh
Посуду достала, с первым снегом
Посуда шикарная ❤️
Коты тоже прикольные, особенно девон (если не ошибаюсь)
Хвець-тець• 30 ноября 2023
Ответ дляYa_nochke
Чому?
Тому що всього лишилися і тепер на зйомній квартирі, всі гроші на оренду йдуть
a.ostroverh• 30 ноября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Посуда шикарная ❤️
Та кто скажет наверняка))
В паспорте сфинкс
Дяка
В паспорте сфинкс
Дяка