Та_все_ок_будет• 30 ноября 2023
Відлякувач щур мишей в авто
Порадьте з власного досвіду відлякувач в машину. До двигуна або у прикурювач.
Дякую!
Ответ дляРита-8e7c
В якому сенсі??? Там можуть бути миші??? Що їм там робити? Їсти ж нічого. Ви мене налякали дуже. Ми вдома півтора роки не були, миші завелися, ми вивели, а про авто я і не чула. Ви впевнені?
В чоловіка миші з´їли частину проводки, в Бахмуті. Розкладали липкі пастки та отруту, коли машиною не користувалися.
Та_все_ок_будет
• 30 ноября 2023
Ответ дляРита-8e7c
Я теж так думала. Привезли машину на ТО, кажуть у чоловіка щури, в моїй миші.
Погуглили, це не таке рідке явище (якщо цікаво, загугліть). Є відлякувачі, але відгуки на них різнв. Шукаю реальний відгук, бо мені два треба.
Та_все_ок_будет
• 30 ноября 2023
Ответ дляBelaya@
Тут справа в тому, що користуємося. В Ужгороді їх тьма. На ТО показали сліди від лапок. Не хочеться харчову отруту, бо здохне і як її потім дістати
Ответ дляТа_все_ок_будет
А як зрозуміти, що хтось живе? Які сліди в салоні? Я тепер буду боятися в машину сідати. Хоч другу кішку заводь, спеціально для машини 🤯
Та_все_ок_будет
• 30 ноября 2023
Ответ дляРита-8e7c
В салоні в нас не має, ттт. В гуглі дивишся і обівку жують. Ці живуть там де двигун і дніще. Машини на парковці, тоб то їх табун качує, мабудь у всіх машинах.
Ранковий базар• 30 ноября 2023
Ответ дляРита-8e7c
Може хтось на приколі..Але вони гніздяться під капотом...
Бронетапці• 30 ноября 2023
Ответ дляРита-8e7c
Заводятся часто,если машина долго стоит.У нас вывела малышей.между катушками двигателя нашли гнёзда и следы лап на крышке движка.Машина выходного дня.
Мы брызгали спреем автомобильным от грызунов подкапотное пространство,но он оставляет жирную пленку.
Ультразвуковой не пробовали,много читала,отзывы не впечатлили.Я уже думала кошачий наполнитель прикрепить в мешочках для «запаха»,но не нашла кота некастрированного😂Отраву класть боялась,чтобы мышь не склеила ласты в недоступном месте,сейчас есть липучки,может их попробовать?