Прибираю щодня• 01 декабря 2023
Одяг на віки
Який одяг на Вашу думку буду актуальним і в гарному вигляді найближчі ну припустимо 5 років? Мені виникла така потреба ,бо планую купити житло ,тобто весь кошт буде суворо рахуватися.
Ответ дляПрибираю щодня
На данний час багато різного одягу. Та весь він не дуже якісний. Я наприклад футболок купила минулого року ,та більшість на сезон лише свій вигляд зберігли.
купуйте на розпродажах десь Ральф Лорен, Хільфіджер, вони і через 5 років нормально виглядають. я взагалі одяг 90% ношу роками - 5 і більше, пуховик один тягаю уже років 8. але речі мають якіснимим бути, це правда. джинси он купила у Кальцедонії не за дорого, десь 1500 грн три роки тому, вони які і були через місяць покупки. Це при тому, що я виїхала у них, коли почалася війна, і три місяця їх носила майже щодня, бо більше нічого не було.
Светка-пипетка• 01 декабря 2023
Чёрная юбка толстая льняная по длине чуть выше колена с чёрными колготами. Либо на зиму толстая длинная юбка с длинным разрезом (из нетянущейся ткани).
Рубашка не белая (потому что белый цвет со временем начинает желтеть) - какая-то бежевая или голубая (цвет должен быть красивым, чтобы смотрелся хорошо, даже если выгорит).
Пояс на рубашку, которую будете носить на юбку - чёрный.
Жемчуг на шею - либо тот который будете носить под рубашку (белый, розовый или голубой) или чёрный (под юбку).
Туфли обязательно из натуральной кожи (чёрные) - но вы должны за ними следить. Перед каждым выходом из дома их мазать кремом, а после каждого выхода мыть.
Конечно, колготки придётся покупать несколько раз в месяц - но, главное, их правильно стирать (вручную в миске с разведённым порошком).
Наверх - чёрное приталенное драповое пальто (оно из моды не выходит) - но нужно правильно за ним ухаживать. Стирка в машинке при 30 градусах, отжим на 200-х оборотах (отжим отдельной программой можно поставить дважды). Сушить на горизонтальной сушилке - так, чтобы ткань не мялась.
Себе можете каждый новый сезон вязать шарфы и шапочки по моде - вязать, на самом деле, не тяжело
Чекаю завтра• 01 декабря 2023
Я ще років 8 назад накупляла класики, блейзер, брюки прямі, все актуальне дотепер. Чорне, сіре, білі рубашки або блузки. З тих пір майже нічого нового і не купляла.
personality• 02 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Ну як приклад. Взуття мартінос має дуже великий гарантований строк. А інші торгові марки по одягу які дивитись?
Це хто вам сказав? Шкіряні мартінси часто тріскають на згині.
Бідося• 02 декабря 2023
Залежить від стилю, який ви носите.
Безпрограшний варіант - обирати якісні речі з натуральних матеріалів: шовк, льон, кашемір, меринос. Купити не багато, але щоб добре сиділо
ЗабежАЛОЧКА• 02 декабря 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Уже представила эту красоту: и мятую льняную юбку под черные колготки (?), и жемчуга под стиранное в машинке пальто😂 с самовязанной шапочкой
Воздух в банке• 02 декабря 2023
Ответ дляПоросенка
Якщо частіше будете заходити, навчитесь вибирати там. А потім і самі не захочете купувати дорожче. Я пуховик сину 16 річному купила німецький, в жовтні, за 200 грн, на бірці була ціна 1300 в Хумані.
Я за 5 грн НМ ветровку новую сыну взяла несколько лет назад размер 158, ото удача. Зашла за час до окончательной распродажи случайно и даже не знала что такая цена у них бывает. По 30 грн куртки крутые брала много раз.
Крихітка на всі• 02 декабря 2023
У вашому випадку треба менше, але якісніше.
Я 6 років в декреті і хотіла оновити поаністю гардероб навесні 22го..але війна і не склалося..
Речі які я ношу вже 5 років це: тімберлейки демі, уггі чорні, джинси прямі, дублянка класична до середини бедра, спорт костюми трикотажні утеплені і ні, маленька чорна сукня і лодочки, светри бавовняні, водолазки шуба якій 6 років) кожані перчатки, сумки шкіряні, пуховик класичний. Багато речей що ношу купляла в рік до вагітності)
Але автор, є одне Але...Ніколи не беріть кредит/іпотеку та ін якщо не впевнені. Якщо ви зараз вже рахуєте що 5 років не зможете купувати одежу, то що ви будете робити якщо раптом не дай Боже захворієте, ліки зараз дорогі...А якщо роботу втратите, закриється підприємство чи штат скоротиться? Я не знаю, що через місяць буде, а ви на 5 років вперед думаєте...А якщо похудаєте чи наберете вагу?
Можливо за 5 рокіа навпаки ви виростите фінансово...Ще й від міста залежить...ракети літають по всій країні..і окупувати також можуть прифронтові міста....
Я б 100 разів подумала...
Прибираю щодня
• 02 декабря 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Я б 100 разів подумала...
Дякую Вам за співчуття. Відчувається Ваша щирість. Нажаль працюючи в Україні за 5 років купити житло ,то майже нереально. Тому у мене трохи простіша ситуація. Щасти Вам! Ви дуже хороша людина.