Витворунка• 02 декабря 2023

Візок для ляльки. Проголосуте за модель, будь ласка.

Обираю між двома моделями:
Melogo 9346(фото 1) та Melogo 9596(фото 2)
Визначила такі +/-
1. Melogo 9346:
+ Окрема люлька-переноска (можна брати з собою не увесь візочок, а легеньку, компактну переноску)
+ Легко трансформується у прогулянкову/лежачу (просто піднімаєш-опускаєш частини. Думаю, навіть дворічна дитина впорається)
- Не поворотні колеса (хочеться з поворотними:)
- Розмір люльки-переноски малуватий (наша лялька 43 см - може не влізти, або влізе "зі скрипом")
- Нижча висота (хочеться щоб на кілька років вистачило. Тобто купити один раз і надовго, а не через рік-другий знову щось шукати)
2. Melogo 9596
+ Велика люлька (лялька точно влізе будь-яка)
+ Поворотні колеса
+ Висока
- Не впевнена що зручно буде трансформувати люльку в прогулянкову (потрібно застібати кнопки і не мало - дитина може не впоратись сама)
Прокоментуйте, будь ласка!
Можливо хтось може підказати варіант де будуть лише плюси, тобто високий візочок, з регульованою ручкою, поворотними колесами і легкою трансформацією:)
П.с.: знаю що питаю про візок не вперше, але для того і існує цей розділ, щоб питати поради:)
Дякую!
Результат:
вже голосів: 23
15 (65.22%) Melogo 9596
4 (17.39%) Результат
3 (13.04%) Melogo 9346
1 (4.35%) Свій варіант
Мати тріля• 02 декабря 2023
О Господи, ще я так не заморочувалася при виборі візка для ляльки 😂маразм крепчает
Муууумие• 02 декабря 2023
Давайте мы Вам поможем выбрать мочалку для посуды
Аnnеt• 02 декабря 2023
это для куклы?

кукла, надеюсь, не примитивнее Суок, куклы наследника Тутти?
Трактор Віка• 02 декабря 2023
Ответ дляМати тріля
Я сначала прочла описание, потом посмотрела картинки
Потом опять прочла описание: думала что человек заморачивается выбором коляски для ребенка
Много у человека свободного времени, чего не сношать мозг себе и окружающим?
Трактор Віка• 02 декабря 2023
Ответ дляМуууумие
Давайте на вечер оставим эту тему: мне на работу сейчас идти:)
фрау Гітта• 02 декабря 2023
Однозначно фото 2.
Була в моєї доньки.
Там ручка добре регулюється, досить високо, що зручно, коли дитина підросте.
Мати тріля• 02 декабря 2023
Ответ дляТрактор Віка
100%
Аnnеt• 02 декабря 2023
Ответ дляТрактор Віка
самое обидное будет, когда дитё раз эту коляску покатает и забросит.
Гарні диньки• 02 декабря 2023
Я когда не могу определится, беру то что дешевле)))
фрау Гітта• 02 декабря 2023
Автор, перша дуже важка. Не раджу.
Трактор Віка• 02 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
Дитю обычно похер: колеса крутятся,кукла лежит/сидит и уже радость
Мамо видимо коляску выбирает, что б собирать восхищённые взгляды мамочек с площадок
Аnnеt• 02 декабря 2023
Ответ дляТрактор Віка
вспомнилась сказка про цветик-семицветик, когда девочка Женя завидовала владелице куклы.
personality• 02 декабря 2023
Ответ дляТрактор Віка
Я ще й подумала невже це хтось прочитає 😂😂😂
personality• 02 декабря 2023
Ответ дляТрактор Віка
Ви праві сто проц! Сама дешманьська коляска з ашану буде мати той самий ефект. Але ж тут колясочку для мамки обирають 😂
интайм_не_предлагать• 02 декабря 2023
Ответ дляМати тріля
Поки читала питання, кілька разів поверталась до назви теми, щоб переконатись, що автор для ляльки коляску обирає, а не дитини
автор Витворунка • 02 декабря 2023
Ответ дляpersonality
Не правда. Саме ось такими, як Ви кажете ’дешманськими’ іграшками і відбивають у дитини бажання гратись. Я колись старшій малій купила ’на пробу’ конструктор типу лего дупло. Взяла якесь китайське ’дещо’. В результаті дитина не гралась, бо просто не могла! Там деталі один до одного не з´єднуються навіть! А потім ’психонула’ і купила гарний набір оригінал. І вуаля! Дитина грається з задоволенням. У нас вже 50 л ящик того конструктору і в 10 років вона досі ним любить гратись. Тож і з візочком може бути так. Вам дуже сподобається гратись, якщо він буде постійно складатись і колеса будуть відлітати?!
Дякую за увагу!
Ну шо не так?• 02 декабря 2023
Ответ дляВитворунка
Дякую за увагу!
Мені не дуже подобається ваш вибір. Чисто візуально. Я купила донці такі, вони акуратні не дуже прям дорогі, навіть може без ваших. В них донька і сама сидить часто. Обидві дуже зручні і викликають бажання ними гратися. Це найважливіше
delphoto
Ну шо не так?• 02 декабря 2023