ПлюшкамиБалуюсь• 04 декабря 2023
Белые стены в квартире, практичность, у кого?
У кого белые стены в коридоре, кухне, не пожалели о таком окрашивании?
Чистый белый или с колорированием ?
Если возможно - фото.
Чистый белый или с колорированием ?
Если возможно - фото.
В курсі діла• 04 декабря 2023
У меня практично, но в квартире ни детей, ни животных. Не чисто белый, с каким-то колорированием, но фото сейчас нет
Пекельнi Борошна• 04 декабря 2023
у меня один цвет по всей квартире, белый-молочный. Нет, не жалею, мне практично
Щастя-здоровля• 04 декабря 2023
В кімнатах.
Вони невеличкі і білю сама звичайною водоемульсійкою
ЗабежАЛОЧКА• 04 декабря 2023
У мене чисто білі, ледь помітна дек.штукатурка фарбована. Є діти, тварини. Головне, щоб мити можна було. Бруд видно на будь-якому кольорі. Я кайфую, бо у такому приміщенні навіть дихати легше, кімнати візуально більші і зимова темінь не так давить
ПлюшкамиБалуюсь
• 04 декабря 2023
И не помните ли случайно фирму краски. У кого это было +\- недавно.
Единорог_помог• 04 декабря 2023
В мене білі обої. Миються чудово. Не шкодую. Дуже освіжились стіни
Освічую темряву• 04 декабря 2023
Білі стіни всюди,фарба миюча ,в епіцентрі зараз 3000 коштує за відро,назви не памятаю,синій з фіолетовим на етикетці,тряпкою протерла і супер,є 2 дітей.
Вся в кредитах• 04 декабря 2023
В нас Kolorit Dynasty колір жасмін, ремонту майже 7 років. Не шкодую взагалі, досі чисто, світло і практично
Мурзилка• 04 декабря 2023
В мене білі стіни всюди, фарбовані. 4 роки ремонту, в різних своїх рішеннях після закінчення сумнівалась, тільки не в стінах. Любуюсь кожен день. Білий фон задає стиль всій кімнаті, будь який декор, меблі, все виглядає сучасно, стильно, свіжо. Ніяких шпалер більше.
Але в коридорі я б не ризикнула білу фарбу, забрудниться взуттям однозначно і швидко. Взагалі, звичайно, поступово накопичуються плями - там десь тернув чи там. Воно все одно не видреться до білосніжності потім. Але то дрібниці, ми ж живем і територія жила, а не стерильна, перефарбуєм, як захочем
Пополняю_Карму• 05 декабря 2023
10р, все біле... Миється якщо замаститься... Один раз взяла валік і бігом все пофарбувала - жодних проблем..тільки біле...