сама себе прекрасная• 08 декабря 2023
Хто з порадниць здає квартири
чи є тут власниці житла, яке здається в оренду?
підкажіть на власному досвіді, чи є взагалі хоч якийсь шанс зняти квартиру в Києві лише на 1 місяць? більше мені не треба. просто я вам - гроші, ви мені - хату )
без 300% ріелторських, задатків і всякої фігні..
Янка-угомонись• 08 декабря 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Але залог власник все одно візьме
Що мається на увазі залог?
Подвійна веселка• 08 декабря 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Що мається на увазі залог?
За можливі поломки чи псування майна. Ну і орендар може виїхати, не сплативши комуналку, наприклад
Янка-угомонись• 08 декабря 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Тобто?
Хата коштує 5 грн на місяць.
Власник бере 7 грн. І якщо через місяць нічого не пошкоджено, то повертає 2 грн?
Хата коштує 5 грн на місяць.
Дона Ко Ко• 08 декабря 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Тобто?
Хата коштує 5 грн на місяць.
не. хата коштує 5 і залог 5.повертає 5,якщо нічого не пошкоджено.
а ще бува є сплата ріелтору 50%.
Подвійна веселка• 08 декабря 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Тобто?
Хата коштує 5 грн на місяць.
Зазвичай залог = оплаті за місяць. В дорогому житлі і більше.
Так, якщо немає пошкоджень, то залог повертають.
Янка-угомонись• 08 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
а ще бува є сплата ріелтору 50%.
Все по домовленості. Я би розглядала варіант без рієлторів. Залог може бути, а може і ні.
Янка-угомонись• 08 декабря 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Автор не уточнює дороге житло шукає чи ні.
Якщо ні, то і залогу немає сенсу.
Дона Ко Ко• 08 декабря 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
всі б так хотіли, а не тільки ви одна така практична)))
для цього потрібно самому шукати і добряче попрацювати.
Подвійна веселка• 08 декабря 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Якщо ні, то і залогу немає сенсу.
Сенс є.
Дона Ко Ко• 08 декабря 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Якщо ні, то і залогу немає сенсу.
да щас!якщо недороге-то після виселення пожильців туди кидають гранату?)))
чи може потрібно здати іншим і житло повинне бути в жилому стані?
Янка-угомонись• 08 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Яку гранату?
Ми говорим про залог. Що є варіанти коли порядні жильці на пряму виходять на власника. І все обговорюють.
Сусановна• 08 декабря 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Снимайте приличную квартиру на 1-2 суток и вступайте в переговорный процесс с собственником.
Смотрите. Например, стоимость 1000 грв в сутки. 30 тысяч месяц. В этой 1000- и оплата горничной, и услуги прачечной и расходники. Убираем их.
И получается 20 тысяч в месяц. И коммунальные включены, и залог не нужен. И часто в стоимости еще процент рессурса, где ищите жилье
поддерживаю. я всегда именно так и поступаю. и большинство адекватных арендодателей идут на встречу и делают скидки если продлеваешь надолго. Это выгодно всем. И им никакого головняка с ежедневными сменами жильцов, а по деньгам то же. Вообще некоторые даже в обьявлениях прописывают что стоимость зависит от сроков проживания. Потом когда выезжаю без проблем, еще и остаются контакты людей которые всегда будут рады меня видеть на долгий срок со скидками.
Янка-угомонись• 08 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Я відповіла автору, що є такі варіанти. І да, можна приділити пошуку більше часу, якщо є мета знайти саме те, що хочеш.
У Вас інша думка? Ок. В чому проблема?
Дона Ко Ко• 08 декабря 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Яку гранату?
порядні всі поки не отримають ключі, а потім починається таке що писать довго...
люди з вулиці і порядні вони чи ні можна дізнатися з часом.
Янка-угомонись• 08 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Ви узагальнюєте, спираючись на свої негативні переконання.
Нічого не маю проти.
На здоров´я.
У мене інший досвід з квартирантами.
Можливо просто так склалось, а можливо в людях краще розбираюсь.
Нічого не маю проти.
На здоров´я.
У мене інший досвід з квартирантами.
Дона Ко Ко• 08 декабря 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
У Вас інша думка? Ок. В чому проблема?
проблема в тому як ви не розумієте, що я маю право коментувати вашу відповідь.
і якщо ви хочете спілкуватися винятково з автором, то для цього є особисті повідомлення.
Янка-угомонись• 08 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
У мене немає з цим проблем.
Ви узагальнюєте, говорячи за всіх.
А я кажу, що є і інший досвід.
Тому, я ж уже вище написала:
на здоров´я))
Ви узагальнюєте, говорячи за всіх.
А я кажу, що є і інший досвід.
Тому, я ж уже вище написала:
на здоров´я))
Дона Ко Ко• 08 декабря 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
У мене немає з цим проблем.
Ви узагальнюєте, говорячи за всіх.
А я кажу, що є і інший досвід.
Тому, я ж уже вище написала:
на здоров´я))
Ви узагальнюєте, говорячи за всіх.
А я кажу, що є і інший досвід.
Тому, я ж уже вище написала:
на здоров´я))
можете додати слово ’деякі’ туди, де вам сподобається.
Янка-угомонись• 08 декабря 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Вам буде корисніше скористатись своєю ж порадою наступного разу, коли захочеться вжити узагальнення.
Робот Вертер• 08 декабря 2023
Ответ дляИнста_Богиня
У такой хозяки есть постоянный обслуживающий персонал. Почему она должна их терять, соглашаясь на такие условия. Люди работают постоянно, зная что есть работа.