Ля-ля-ля• 12 декабря 2023

Вас в школі дорікають за спізнення?

Ось допустим 2-5 хвилин спізнення на урок, то вчителька пиляє?
Мене і так задовбує вставати о 6 ранку щодня заради того, щоб приготувати дитині в школу гарячий обід ( 2 роки не працює їдальня, жодного харчування і навіть буфету немає). Дитина не винна, що такий обсяг справ не встигаю інколи (приблизно двічі на тиждень). Спізнення мінімальне 1, 2, 3 хв. Але вчителька завжди з перекошеним обличчям, дорікає мене і дитину. Я у же на стресі біжу в школу, коли запізнююсь, дитина плаче від напруги, скажіть чому вона така нелюдяна? Я уже їй це сказала, вона наші з нею відносини звела нанівець через цю дрібницю. Хоча головна мета школи це дати знання, а моя дитина одна із самих сильних у школі, в неї чудова пам´ять і вона щодня займається з репетиторами ( це лише 2 клас) . Саме цікаве чоловік забирає малу, то вона з ним мила, як майська роза. А зі мною перекошена. Реально, як її на місце поставити?
Оце фіфа• 12 декабря 2023
Автор, тут всі біло-пальтові остаточно Вас зараз заклюють. По темі, особисто я не бачу нічого жахливо у запізненні на 1-3 хвилини, але якщо у Вас вчителька дуже негативно до цього ставиться, то краще не запізнюватися, оскільки від цього нервує Ваша ж дитина. І навіщо виготовляти купу блюд? До котрої години дитина в школі? Мій у другому класі лише перекус брав: булочку, сир, огірки, яблука…а обідав вже вдома, уроки у 2-му класі о 12:00 закінчувались

кураГАЛЯ• 12 декабря 2023
І правильно роблять, що дорікають. Своїми систематичними запізненнями ви відволікаєте цілий клас. Якщо вам ранком важко встигати, то перекуси цілком реально підготувати звечора, той самий чай заварить в термосі ввечері, а ранком лишається тільки розлити по чашкам. Весь процес можна налагодити, було б бажання, а ви його не маєте. Тому ваше обурення за докори вчителя зовсім не зрозумілі
KaterionOK• 12 декабря 2023
Регулярне запізнення на урок - це неповага до вчителя та інших дітей, які прийшли вчасно. Вчитель правильно на вас дивиться
Шаманю второпях• 12 декабря 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Так це інша справа, у нас на 8.00
Какая разница? Ну вставали бы на час раньше, если бы к 8.
Но может я бы другую школу искала, мне по работе неудобно к 8 везти в школу.
ФрекенБок• 12 декабря 2023
Ответ дляЗамріяна
Повезло. у нас на 8-30
У дочки в этом году с 7:45
Затишне кубло• 12 декабря 2023
Автор звісно троль, але таких тупих реально стабільно 2-3 на клас. Хоч шо їм кажи, обовʼязково буде зривати урок, вганяти в стрес свою дитину, налаштовувати проти себе викладачів, але не встане на 10 хв раніше.
автор Ля-ля-ля • 12 декабря 2023
Ответ дляШаманю второпях
Тобто раніше? Я щодня встаю о 6 ранку лише заради зборів в школу, на роботу мені на 9 год. Якби в школі було харчування, як зазвичай, такої проблеми не було б. Мені доводиться робити три страви вранці: кашу з паровою котлеткою та салатик, плюс чай, з собою у термос - гарячий обід (котлетка та гарнір) та третю страву, коли прийде зі школи (гарячий суп або борщ). Так, я відповідально ставлюсь до здоров’я дитини, не як інші.
Пишу, не читаю• 12 декабря 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Капець, а голубці з ранку не крутите? Ви самі собі придумали, як зробити життя складніше, і тепер героїчно доводите це всьому світові?
У вас у єдиної дитина? Як же бідні діти виживають зі звичайними бутербродами у школі? Але ні, вам треба обов´язково страждати. Суп чудово можна з´їсти і ввечері, коли ви прийшли з роботи і приготували. А в обід з´їсти те, що приготовано зранку.

Про готування чаю взагалі атас.....
Пишу, не читаю• 12 декабря 2023
І нахр...а ви кожного ранку готуєте котлети? Це не така й вже швидка страва. Не простіше їх просто розігріти, на тому ж пару

Шаманю второпях• 12 декабря 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
ОК, я встаю в 7 часов. Кашу ставлю в мультиварку с вечера на отсрочку, встаю, она горячая. Тарелка молочной каши и бутерброд с сыром, стакан какао - отличный завтрак. Или омлет с овощами. Или яйцо и бутерброд. Или сырники, запеканка с вечера. И все это готовится 5-10 минут.
С собой даю только перекус, фрукты, морковь, печенье, булочка, сендвич. Обед у меня есть всегда, его готовлю вечером на пару дней. Итого подготовка к школе утром у меня 15-20 минут.
Пишу, не читаю• 12 декабря 2023
Ответ дляШаманю второпях
І не кажіть, читаю авторку і в шоці як можна так ..... Як би чемно сказати...... А борщ приготовлений зранку звернули увагу?
Шаманю второпях• 12 декабря 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Ну она троллит конечно, но бывают такие недалекие видимо)
Танцепесенная• 12 декабря 2023
на самолет же вы не опаздывали? представьте, что школа - это самолет.
К здоровой пище приучаете, а к здоровой привычке нет.
Пунктуальность в жизни ценят куда больше, чем разпиздяйство.