курасаны• 12 декабря 2023
Я криворука мама
Малому 3 міс, ще не впевнено тримає голівку, педіатр радила починати носити його спиною до себе і тримати під попу.Малий важкенький 7кг.Сьогодні спробувала, він хвилини 2 посидів і почав викручуватись, я злякалась що може висковзнути і різко під попу його підкинула догори.Малий заплакав, я тепер боюсь може йому боляче чи я не нашкодила?Дуже переживаю, підкажіть що могло зробитись дитині?
Organic• 12 декабря 2023
Да нормально все. Просто испугался, наверное.
Нам ортопед советовал не носить так, а делать упражнения несколько раз в день. Ребенка спиной к себе, в районе пояса держать и наклоняться вперёд - так спина и шея окрепнут быстрее
курасаны
• 12 декабря 2023
Ответ дляМастерЮля
Странний педиатр. Обычно массаж и выкладывание на живот помогает
Викладання теж радила, але ми і так це робили.Та він не хоче довго лежати на животі, кричить
курасаны
• 12 декабря 2023
Ответ дляOrganic
Дякую, хай чоловік спробує, я вже не буду.
курасаны
• 12 декабря 2023
Ответ дляDarina26
Долго это сколько?
Ну хвилин 5 може лежать і починає кричати
Organic• 12 декабря 2023
Ответ длякурасаны
Подивіться в ютубі відео справ з малюками для укріплення спини та шиї, ми багато робили, виправили навіть кривошию початкову
Трейдер кріпти• 12 декабря 2023
Ответ длякурасаны
А вам і не треба довго. Якщо плаче, то краще на більш короткий час, але частіше. Купіть іграшки музичні-блистючі, книги з картинками, це все перед очима дитини, доки вона на животику, по спинці в цей час гладьте, і буде лежати краще.