Кудрі кручу сама• 12 ноября в 19:36
Кто понимает в мрт
Мрт головного мозга ребенка, белые точки это глиозные изменения. 2 невролога мне говорят не паниковать, логопед-дефектолог в помощь, садик, назначают ноотропы ( вижу результат) каковы шансы выйти в норму?
Кудрі кручу сама
• 12 ноября в 19:44
Ответ дляСтефанія
Тут кожна друга радіолог і дитячий невролог одночасно
))) может есть мамы кто с таким сталкивался
Первоклашка Я• 12 ноября в 19:46
Ответ дляВся в кредитах
Та тут каждая вторая понимает во всём с часом гпт 😂
тут є лікарі, буває відповідають в темах
Кудрі кручу сама
• 12 ноября в 19:58
Ответ дляО_Юми
А що вам це дасть? Жоден лікар не взмозі передбачити, як скомпенсується та чи інша дитина. Ваше завдання займатись по максимуму. З ноотропами треба обережно, можуть у деяких спровокувати єпі.
Знаю, делали электроэнцефалогаму, там все ок
Каркуша Клара• 12 ноября в 19:59
Ось що каже чат джипіті.
Скільки років дитині, з якими скаргами звернулися до лікаря?
Сходіть обов´язково ще до психіатра, якщо сумніваєтеся в цих лікарях
Кудрі кручу сама
• 12 ноября в 20:04
Ответ дляКаркуша Клара
Ось що каже чат джипіті.
С речью проблемы, истерики устраивает, что не по его, хотя с последним уже лучше обстоят дела, как-то успокоился, и позавчера с сада забрала, а он мне песню поет в лесу родилась елочкам и т.д. Я аж офигела. Отвечает да, нет. К психиатру я ходила, рас поставили под знаком вопроса.. классика жанра
Каркуша Клара• 12 ноября в 20:06
Ответ дляКудрі кручу сама
А скільки років?
Кудрі кручу сама
• 12 ноября в 20:07
Ответ дляКаркуша Клара
А скільки років?
3 года и 2 месяца
Каркуша Клара• 12 ноября в 20:13
Ответ дляКудрі кручу сама
3 года и 2 месяца
То у вас з істериками класика жанру в три роки. Моя в такому віці півторагодинні істерики влаштовувала, а потім через тиждень істерик заспокоювалася і якісь нові вміння з´являлися. Вихід знайти гарного психіатра, приймати препарати і займатися з дефектологом і логопедами. Добре, що лікар назначає препарати, це добре стимулює розвиток. Моєму сину з РАС дуже допомогли ноотропи і ГАМК.
Мальчун-задирун• 12 ноября в 20:19
Гліоз є наслідком . Часто це випадкова знахідка на Мрт , яка не несе нічого . Також ці зміни можуть впливати на мову, розуміння мови( якщо осередок у лобній та скроневій долі)
Кудрі кручу сама
• 12 ноября в 20:27
Ответ дляМальчун-задирун
Так и есть, следствие гипоксии, мне так и написали в заключении
Замріяна• 12 ноября в 20:38
Ответ дляКаркуша Клара
Спитайте у чата джіпіті
Він ймовірність в процентах порахує
Ймовірність того, що людина колись навчиться думати сама?
Ухахайкина• 12 ноября в 21:43
Ответ дляКудрі кручу сама
Воно може змінюватись